SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady w dziale Kuchnia Sfd - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 297789

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie umiesz zrobić?, lol

cebule podsmażasz, dorzucasz pieczarki i to dusisz razem, potem kostke rosołową rozpuszczasz w ciepłej wodzie gdzieś na oko 300-400ml i wlewasz w to, mieszasz i dusisz a potem zagęszczasz śmietaną i mąką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
jakbym wiedział to bym nie pytał ;P dzięki po raz kolejny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
fajter i jego pytania juz mnie niczym nie zdziwia davidooooooooo to Ci podal wersje niekoniecznie fit, ale za to najsmaczniejsza. Zamiast smietany mozesz dac jog. nat., a make albo w ogole nie dawaj (rozpusc kostke w mniejszej ilosci wody) albo daj pelnoziarnista/zmielony owies.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
śmietana z tego co się orientuje to się nadaje do diety ;) a co do moich pytań to nie wiem o co ci chodzi .. pytam o to czego nie wiem i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Racja, jesli miescisz sie w ramach to sie nadaje. Nie pomyslalem o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Znacie jakieś dobre przepisy na ciasto do naleśników? Jaka mąka będzie się do tego najlepiej nadawała?

I w sumie te same pytania co wyżej, tylko do pierogów :D

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
ja robie z maki pszennej pelnoziarnistej + bialek jaj+ odrobina mleka. masz przepisy przeciez w dziale

Zmieniony przez - karp007 w dniu 2013-06-13 22:49:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Właśnie nie chcę używać mąki pszennej, bo to straszny syf. Szukam zamienników, ale nie będę próbował każdej mąki ze sklepu, po kolei jak leci, tylko wolę spytać o radę.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
jak nie chcesz pszennej to bierz inną np żytnią a przepis taki sam jak na normalne naleśniki. Tylko nie bierz powyżej typu 1000 ja miałem typ 2000 i wszytsko poleciało do kibla bo się nie chciały robić albo ja nie umiem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysokobiałkowe leczo

Następny temat

Naleśniki z cycem kuraka

WHEY premium