SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady w dziale Kuchnia Sfd - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 297313

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 145
Czego nie należy jeść przy diecie na wzrost mięśni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 158
Jakie jest najlepsze kupne masło orzechowe które jest łatwo dostępne? Chodzi mi tu o skład a nie o walory smakowe, zależy mi również żeby nie było bardzo drogie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Co do kurczaka i malin to nie widzi mi się takie coś, ale próbować mozna coś skleić tylko nie wiem co.

papuspro ograniczen nie masz żadnych co do nieprzetworzonej żywności, wiadomo jakieś czipsy czy batony wypadają.

seaFood jak masz mozliwość to primavika bez soli i cukru.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Z czym najlepiej się komponuje kasza jaglana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 158
Fat-Hulk mi wchodzi z kurczakiem, polana oliwą z pomidorem, ogórkiem i kapusta pekińską :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fat-Hulk
Z czym najlepiej się komponuje kasza jaglana?

mi najlepiej smakuje na słodko w postaci placków: jaglana + jajko + banan + migdały + maliny -> smażone na oleju kokosowym
albo ze szpinakiem, krewetkami, pomidorkami cherry i camembertem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1550
kurczak i maliny hmmm.. maliny bardziej pasuja do deseru ;p ale jak by ci sie udało zrobić jakiś dobry np sos malinowy do kurczaka to czemu nie;p

Masz jedno życie.. Nie zmarnuj tego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a moze kurczak + maliny + camembert?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Ostatnio mnie naszła ochota na ziemniaki, bo od kąd jestem na studiach nigdy nie chciało mi się ich obierać i ciągle wpierdzielam kaszę, ryż, makarony itd.
Jest jakiś łatwy i nieczasochłonny sposób na zrobienie zmieniaków? Od razu dodam, że nie mam piekarnika. Da radę je zrobić bez obierania?

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jprd, ziemniaki w mundurkach znasz?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysokobiałkowe leczo

Następny temat

Naleśniki z cycem kuraka

WHEY premium