SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady w dziale Kuchnia Sfd - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 297853

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
A co do sosu to polecam pomidory w puszcze w calosci zmiksowac z przyprawami, pewnie beda mniej przetworzone i docukrzone niz te sosy knorra

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Macie jakies ciekawe sosiki do potraw? Do ryzu czy do makaronu? Czy wszystko robic na bazie jakichs sosow pomidorowych i tylko dodawac przypraw? Chyba ze macie jakies godne polecanie kupne.

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
poszukaj w tym dziale, jest troche takich tematow.

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11317
Mam takie pytanie. tłuszcze nasycone są uważane za szkodliwe. Ja jednak w swojej diecie mam ich niedobór. spozywam 1,5g tłuszczów na kg masy ciała. Waże 93 kg wiec bedzie to 140 czyli 46 nasyconcyh zakładając proporcje 1:1:1.

Co byłoby najlepszym źródłem tych tłuszczy w codziennej diecie? Masło do jajecznicy?

Kolejna rzecz która mnie martwi to to że wszyscy raazą żeby nie smażyć a jeżeli już to albo na sucho albo na oliwie. Słyszałem jednak że wielonienasycone oraz jednonienasycone sa kiepskie do smażenia. Pozatym co jeszcze takiego złego jest w smażeniu?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11317
Aha jeszcze jedno: strasznie mi słabo wchodzą płatki owsiane w formie owsianki bo są bardzo "podmoczone". Moge je wrzucic na patelnie z odrobiną miodu przed wrzuceniem do mleka zamiast gotowania? Byłyby lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Maslo do jajecznicy bedzie ok., Jak chcesz juz smazyc to moim zdaniem lepiej na smalcu, oliwe jadaj na surowo (czyli do salatek itd.)
Co do platkow owsianych, to mozesz je jesc na surowo,tzn. np. z cieplym mlekiem,nie zalewajac wczesniej ich wrzatkiem.Jednak wtedy mozesz miec wzdecia oraz sa ciezej strawne.Mi to jakos szczegolnie nie przeszkadzalo,musisz sam sprobowac Pzdr.

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Gotowanie płatków owsianych(zwykłe bądź górskie) na mleku to błąd?

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38524
Witam,
zauważyłem, że przy wielu podawanych tu przepisach jednym z dodatków jest odżywka białkowa.

Zastanawiam się czy białka powszechnie dostępne w sklepach z odżywkami, nie tracą swoich właściwości pod wpływem wysokich temperatur czyli np. w trakcie obróbki w piekarniku lub smażenia na patelni.

Wiecie coś na ten temat?

Pozdrawiam,

emr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
poziom pytan tutaj zadawanych w 80% jest rowny pytaniom przedszkolaka
el nino, owsianka(platki owsiane+mleko) to jedno z podstawowych wariantow na sniadanie, chyba nie zamierzasz jesc surowych platkow?

emr, tak cos tam traci, ale nie ma powodow aby sie tego bac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1669
Nic nie traci.

Jest lepiej niż było. Będzie lepiej niż jest.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysokobiałkowe leczo

Następny temat

Naleśniki z cycem kuraka

WHEY premium