SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady w dziale Kuchnia Sfd - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 297323

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
wiem z czekoladą owsianka smakuje bosko :P ale to tak tylko od czasu do czasu dodaje :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Panowie zaczynam jeść makrele wędzoną 2x w tygodniu. Problem w tym, że jak dla mnie cuchnie ale gorsze jest to, że w smaku też jest niezbyt dobra. Macie jakieś pomysły co z nią zrobić, żeby była smaczniejsza? Dzisiaj zjadłem z makaronem, sosem pomidorowym i nie polecam nikomu takiego połączenia :] pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
makrele bez ości rozdrobnić widelcem, dodać pokrojone jajo na twardo, ogórka kiszonego i cebulę, do tego pieczywo. Ja tak wcinam tylko zamiast makreli daje śledzia z puszki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
wszystko jestem w stanie zdobyć po za kiszonymi, a to one chyba głównie smak zmieniają :| masz jakiś pomysł może zamiast ogórków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
kiszone w każdym warzywniku kupisz, moga być też korniszony.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 673 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12593
Dzięki, Sog już nie wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
jeszcze z papryką by można spróbować.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 99 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9987
Mi żona robi pastę,widelcem makrelę wydłubuje,dodaje jogurt,pieprz,sól,taka prosta pasta a wchodzi najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16441
Kiedyś widziałem przepis na Spagetti z kurczakiem w sosie z jogurtu naturalnego i brokułów.
Było pyszne ale nie pamiętam dokładnie jak się robi. Może ktoś pomóc?

Wydaje mi się, że makaron i pierś robiłem osobno normalnie. A sos robiłem z rozgniecionych ugotowanych brokułów zmieszanym z jogurtem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Czy jeżeli piekę łososia powinienem zdjąc z niego skórę?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysokobiałkowe leczo

Następny temat

Naleśniki z cycem kuraka

WHEY premium