SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady w dziale Kuchnia Sfd - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 295498

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8625
A ja mam pytanie od strony technicznej ;) czy Blender o mocy 600 W będzie okey do przygotowania mięsa, pieczarek, szejków itd? ;) Czy sprawdzi się na przepisy z kuchni SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
na pewno, ja mam braun'a 450w i śmiga :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8625
A drugie pytanie jaką patelnię teflonową kupić :) bo w ogóle się na tym nie znam i przydała by się pomoc kobiety :PP Smakowały mi narazie przepisy p. Malinowej mi smakowały i widzę że się zna na tym więc może coś podpowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
obojetnie jaka,wiekszosc rozni sie rozmiarem, ja polecam od teflona(firma), mam 2 i jest ok chociaz podobno tansze z ikei rowniez sa wytrzymale i spelniaja swoja role
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Aha, i co do teflonu, pamietajcie zeby zawsze uzywac do mieszania DREWNIANYCH lyzek itd.,inaczej spieprzycie patelnie i bedzie do wyrzucenia. Ja lubie patelnie z tefala najbardziej,nie sa zbyt tanie dlatego tez pewnie dobre

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
co to za mięso "szynka bez kości" ? wygląda na chude wieprzowe jakieś i dobrze by się nadało jako odmiana od kury/indyka, ale nie mogę znaleźć żadnych wartości B/T/W, a w mięsnym pewnie nie będą tego wiedzieli

Zmieniony przez - dawidm w dniu 2010-01-09 14:14:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
hehe co to za mieso szynka bez kosci ?
To jest szynka normalna, wieprzowa, zalezy na jaki kawalek trafisz, ale z reguly szynka nie jest miesem chudym, wiec lepiej kup sobie jakis kawalek wolowiny

Zmieniony przez - Malinowa w dniu 2010-01-09 18:00:54

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 537 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6452
czesc, wiecie moze ile stoi 1kg piers kurczaka
i puszka tunczyka z olejem??

jestem z gdanska ;)

"nie potrzeba mi omy,tescia,ani wina na nitrobolonie klatka tez sie napina" hahaha padłem k***a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 537 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6452
pomylka

Zmieniony przez - wilkujlb w dniu 2010-01-09 21:30:08

"nie potrzeba mi omy,tescia,ani wina na nitrobolonie klatka tez sie napina" hahaha padłem k***a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3135
jak grilowac w piekarniku ?? da sie ?

Im wiecej potu na treningu tym mniej krwi na ringu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysokobiałkowe leczo

Następny temat

Naleśniki z cycem kuraka

WHEY premium