SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady w dziale Kuchnia Sfd - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 295093

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
wogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1290
dać z pół łyżeczki proszku do pieczenia do sernika od grrubasa czy lepiej nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
osobiście nie próbowałem ale chyba nie daje się proszku jak nie ma mąki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemka
na śniadanie robie sobie omlet :
3 całe jaja (180g) 4 białka (140g) 50g owsianych i łyżeczka mąki ryżowej (ok 6g) + truskawki,wszystko to razem miksuje w blenderze i na patelnie, mam 2 pytania
pierwsze : co zrobić żeby omlet był bardziej puszysty? dać więcej mąki?
a drugie: właśnie co do mąki, czy mogę dać więcej mąki ryzowej kosztem owsianych? czy ww z mąki są podobne do tych z owsianych (górskich).
Pozdro ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
1. zimna woda gazowana spulchnia
2. http://mamzdrowie.pl/kalorie/maka-ryzowa-biala
Ryzowa biala ma wiecej wegli od owsianych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6807
ubij oddzielnie białka i wymieszaj a patentu z wodą nie próbowałem szczerze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
Ruszyłem niedawno z Dietetycznym Blogiem Kulinarnym
www.fitness-food.pl
Zapraszam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 848
Czesc. Dzis wpadlem na pomysl ze zrobie poledwiczki, zdążyłem je kupić i panikuję bo nie wiem co z nimi zrobic Macie jakieś pomysły? Posypać przyprawa do gyrosa i walnac w sreberku do piekarnika? Czy może na patelnie? dorzucić jakieś warzywa? Jeśli tak to kiedy? Może ktoś zna jakiś prosty przepis na sos żeby je wkomponować?

Dzwoniłem do mamy, powiedziała że mają zastosowanie uniwersalne, no i że to dobre mięsko i szkoda było by je zmarnować na byle co. Mimo wszystko nie wiem co zrobić..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
Zależy o jakich polędwiczkach piszesz. Na wieprzowe mam sporo pomysłów a drobiowe to praktycznie to samo co pierś (bardziej delikatne i trochę krócej zajmuje ich smażenie/pieczenie). Na moim blogu - link w podpisie - masz kilka przepisów , z których możesz skorzystać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 848
wieprzowe, dzięki ;)

Zmieniony przez - Misiu90 w dniu 2011-06-16 11:06:45
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysokobiałkowe leczo

Następny temat

Naleśniki z cycem kuraka

WHEY premium