SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady w dziale Kuchnia Sfd - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 296084

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
język polski jest trudny... mogłem polec przy deklinacji Twojego nicku:)

wydaje mi się że właśnie wodą - a czy ja wiem czy "specjalnie szprycowane"...
woda jest we wszystkim

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3682
KK3 - masz racje tez nie spotkalem sie z tym przypadkiem daje kure od razu i 0 wody skąd macie takie fajne mięsko ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
czemu nie smazycie na smalcu ?

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Przeciez zawsze woda sie wysmaza z miesa, jakiegokolwiek zreszta.Ostatnio podsmazalam wolowine na gulasz i tez zostaje troche wody a mieso lekko zmniejsza swoja objetosc, normalka, bez problemu mozna ta wode wylac.A pewnie im tez wody wiecej,tym kurczaczek bardziej naszprysowany


eugeno, co za pytanie, kazdy smazy na tym co lubi

Zmieniony przez - Malinowa w dniu 2010-01-30 11:32:20

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2209
nie czytałem wszystkich postów ale chciałbym dodac że groszek powinno gotować sie w dużej ilości wody... bez przykrycia jedynie pierwsze 15-20 min moze być po przykryciem.. tak samo jak warzywa kapustne powinny być gotowane bez przykrycia...
jeśli coś takiego w postach było to przepraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3682
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3640
haha a ja dodam że jajka należy obierac ze skorupki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 252
Witam
Ja mam takie pytanie, zamierzam zrobić sobie mini gołąbki drobiowe, czyli podsmażamy na małej ilości tłuszczu mielone z indyka czy kurczaka z cebulką, dodajemy ugotowany brązowy ryż i zawijamy w kapustę jak normalne gołąbki, do piekarnika i gotowe. I teraz pytanie główne :):):) czy to dobry posiłek przed i potreningowy????? Białka są z kuraka, węgle o niskim IG z ryżu brązowego + trochę kapusty. Bardzo by mi to pomogło, robię raz z 10 i mam na 3 dni:):):):)
Czekam na odpowiedź, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
moze byc miso zarumien troche na oliwie a potem poddusic

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 228 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
a co byście poradzili na posiłek krótko przedtreningowy i potreningowy ? :)

" W poglądach różnica, każdy świat widzi inaczej ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysokobiałkowe leczo

Następny temat

Naleśniki z cycem kuraka

WHEY premium