SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady w dziale Kuchnia Sfd - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 296859

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Odrobina masełka, trochę czosnku, cebuli, pieprz, sól, cytryna, może jakiś koperek czy natka pietruszki, w folię aluminiową i do piekarnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Żebym tylko miał piekarnik :P
Mam tylko patelnię, mikrofalówkę i naczynie do gotowania na parze.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To rybę obsypać przyprawami, w folię aluminiową dodać masełka i na patelnie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Okej, dzięki :)

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
na patelni dusic w wodzie te rybe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wklejam link do przepisu z ciasteczkami a'a pieguski: http://www.bodybuilding.com/fun/ask-the-protein-powder-chef-protein-chocolate-chip-cookies.html

Zmieniony przez - dontknow w dniu 2013-03-09 17:56:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
O, wielkie dzięki. Szkoda tylko, że słabo u mnie z angielskim. Mógłbyś ktoś to zrobić i wstawić przepis tu, na SFD? Byłbym bardzo wdzięczny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i może pocztą jeszcze wysłać?

Składniki:
1 duże jajko
1/2 szklanki odżywki czekoladowej
1/4 szklanki mąki kokosowej
1,2 łyżeczki sody
1/4 szklanki wiórków kokosowych / pokruszonych orzechów
1/4 szklanki mleka (można użyć kokosowego)
10 mielonych orzechów brazylijskich
1/8 szklanki płatków gorzkiej czekolady bez cukru (wystarczy pokruszyć gorzką czekoladę)

Wykonanie:
Piekarnik 170 stopni. Zmieszać: jajko, odzywkę, mąkę, sodę, wiórki, mleko i orzechy. Wrzucić czekoladę. Używając łyżeczki uformować 12 ciasteczek i umieścić na posmarowanym tłuszczem papierze do pieczenia. Piec 15-20 minut.
Oczywiście nie można ich przypalić, bo zrobią się twarde i suche. A w środku mają być delikatne


Nie wiem, jak to wyjdzie z proporcjami, bo może u nich 1/2 cup, to trochę mniej/więcej niż u nas połowa szklanki, ale myślę, że będzie ok. Najwyżej kombinować z proporcjami A zamiast czekolady jak ktoś nie ma, to proponuję dać rodzynki, powinno wyjść git

Zmieniony przez - dontknow w dniu 2013-03-09 18:10:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zawsze trenslatora google można użyć

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Ogrrromne dzięki ! A translator to zawsze sobie tłumaczy jak chce . I jeszcze napiszę, że właśnie zjadłem najlepszą pizzę w swoim życiu (oczywiście sam robiłem ).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysokobiałkowe leczo

Następny temat

Naleśniki z cycem kuraka

WHEY premium