SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady w dziale Kuchnia Sfd - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 295486

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
nie ma takiej potzreby ale jak znasz to można wlepić bo nieraz fotki czy jakieś inne urozmaicenia są wpisywane.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
anubis84
Killaz006 masz zamiar ugotować pierś obtoczyć w panierce i podsmażyć? Czy po prostu chodzi Ci o to ze wyjmujesz z wody i chcesz podsmażyć jak tak to ok ale robienie panierki nie wiem po co.

Piłka https://www.sfd.pl/Ser_topiony_z_twarogu-t869300.html

Fighter jw łustsze mięso, lub pierś do tego warzywka polane olejem lnianym. Lub po prostu zjedz omleta.


z tym że o3 przed treningiem nie za bardzo się nadaje chyba ;p a co do omleta to białka jajek są dłużej wchłanialne z tego co wyczytałem, myślałem nad tym tłustszym mięsem tylko jakim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zr ob sobie wieprzowinę lub wołowinę z cukinią.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Jak zamrozić paprykę? Tzn jak ją pokroić wcześniej, bo wyczytałem, że jeżeli zamroże całą to później lipa z nią bedzie ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
najlepiej w kostkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
w kostkę i np do pojemnika jakiegos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
krojenie warzyw powoduje ultenianie witamin. Więc jak ją będziesz jadł to już wiekszości nie bedzie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
To jak np robie sałatkę i kroje warzywa to tracę wszelkie witaminy? I jak z tą papryką w końcu? Jak ją zamrozić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
utleniają się ale nie wszystkie, ludzie bez przesady żeby zastanawiać się czy opłaca się kroić warzywa czy jeść "w całości"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Musisz jeść całe.. najlepiej prosto z ziemi nie myte ani nie obierane wtedy najwięcej mają witamin :D Jak robisz sałatkę to czym sie przemujesz? Co innego jak te warzywa pokroisz i zostaiwsz a co innego jak zjesz od razu :) Ja bym się tym nie przejmował na twoim miejscu. Po prostu staraj się zjadac wszystkie kupione warzywa i nie odstawiaj ich "naruszych" i problem z głowy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysokobiałkowe leczo

Następny temat

Naleśniki z cycem kuraka

WHEY premium