SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady w dziale Kuchnia Sfd - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 295600

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6768
Ja kiedyś robiłem kurczak+jogurt+ryż wymieszane i 4 dni jedzenia wraz z tym w którym robiłem to. Więc 3 dni powinny styknąć tutaj bez problemu. Ale tak pytam dla pewności. Z mięsem Mrożonym jest taki problem, że trzeba czekać jak się rozmrozi, całkiem długo, a mikrofali nie mam. Dzięki za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
w wodzie dość szybko sie odmraża

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Mam zamiar zrobic czekoladę gorzka domowej roboty.Czy mleko w proszku jest w miare dobrym produktem do diety?Bo bez tego składnika chyba sie nie obejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Mleko w proszku lipa, dzieci sobie mogą wcinać, zdrowiej będzie jak sobie tą czekoladę kupisz, mleko w proszku to sama laktoza.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364395 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669008
chyba że kozie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Ciekawe gdzie ja dostane kozie mleko w proszku :D.Anubis Powiem Ci że ekonomiczniej by wyszło własnej roboty.Mowisz że lipa a w tej gotowej ze sklepu nawet jak ostatnio kupiłem 90% to w skladzie pisze cukier itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
W sklepach ze zdrową żywnością są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
Igor
Ciekawe gdzie ja dostane kozie mleko w proszku :D.Anubis Powiem Ci że ekonomiczniej by wyszło własnej roboty.Mowisz że lipa a w tej gotowej ze sklepu nawet jak ostatnio kupiłem 90% to w skladzie pisze cukier itp.

No bo 90%, to przecież nie 100%, aby nie było ani grama cukru.

PS. Ale sprawdź w bio-shopach.

Zmieniony przez - KUREKski w dniu 2014-02-02 18:50:29

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A ile tego cukru masz na czekolade gdzie 90% to kakao, nie popadaj w paranoję,

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2014-02-02 18:57:38

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Ja jem ostatnio nawet sześćdziesięcioprocentowe, jak nie ma syropu glukozowo-fruktozowego ani utwardzonych tłuszczy roślinnych można jeść.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysokobiałkowe leczo

Następny temat

Naleśniki z cycem kuraka

WHEY premium