SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady w dziale Kuchnia Sfd - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 295052

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Tak,ok.15min. i powinien byc spokojnie gotowy, do wrzatku dodaj kostki rosolowej,bedzie smaczniejszy

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 789
ja dorzucam jeszcze szczypte pieprzu, oczywiscie kostke rosołową itp :) a powstały rosół daje mojemu psiakowi bo go wręcz uwielbia ;p dorzucam troche chleba starszego i nic się w domu nie marnuje xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5640
A czemu sami nie jecie rosołu, ja pod koniec dolewam troche oliwy i jest szmaczny rosłołek z piersią kurczaka/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
idealny czas gotowania kury pokrojonej w kostkę, jest równy czasowi potrzebnemu na spalenie davidoffa, lub 2 L&M'ów cienkich, sprawdzone w praktyce.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3555
Sprawdzę a przy okazji nie urosnę przez to? Faktycznie super interes ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Od dwoch L&M'ów mozesz urosnac ale juz od davidoffa nie

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3555
W wieku 16 lat papierosy troszkę inaczej działają na organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
To ja korzystając z okazji że mamy nowego eksperta, zapytam, czy mogę gotować mleko (owsiankę) w takim elektrycznym garnku do gotowania na parze chiński wynalazek, ale przydatny..

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
a jak jest z duszeniem kurczaka?
wlewam do garnka odrobine wody, jak sie gotuje dorzucam kurczaka i co? przykrywam co jakis czas mieszajac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6026
A nie wiecie może gdzie można zakupić takowy produkt jakim jest ten spray z optimy :D ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysokobiałkowe leczo

Następny temat

Naleśniki z cycem kuraka

WHEY premium