SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady w dziale Kuchnia Sfd - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 297902

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
thug - IMO bez znaczenia. letnia najlepsza chyba, byle nie wrzatek.

zit3k - jednorazowo mozesz sprobowac, ale zwykle opieraja na owsianych. sa mniej przetworzone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 742
arros
jezeli nie miksujesz mozesz zalac letnia woda rano. wystarczy, ze postoja 5-10 min i mozna jesc.

PS gdzie zrodlo bialka w Twoim sniadaniu?


Wczesniej jem jajka, wiec jest :)
Ale mimo wszystko ciapa bedzie ? nawet jak doda sie mleka to smak nie bardzo
Arros a dlaczego nie wrzatkiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Isterek

Arros a dlaczego nie wrzatkiem ?


no właśnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
bo w ten sposob pozbawia sie ich czesci prozdrowotnych wlasciwosci, witamin, mineralow. https://www.sfd.pl/Zalewanie_płatków_owsianych_wrzątkiem.-t781291.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 485
A co sądzicie na temat makaronu z fasoli mung?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1469
tak sobie czytam czytam i niegdy sie nie zastanawiałem czy jem dobrze. piszecie że płatki owsiane górskie trzeba zalac wrzatkiem czy na jakis czas odstawic. ja jest moje musli (górskie, otreby i orzechy głownie) bezposrednio po zalaniu mlekiem z odzywka? moge tak jeść i czy takie surowe płatki nie obciążają za bardzo brzucha?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Siema,
Nurtuje mnie pewna sprawa. Z 200g piersi bez grillowaniem, po grillowaniu wychodzi lekko ponad 100g... Jasnym jest że mięso na grillu wysycha i staje się lżejsze, ale co z wartościami odżywczymi? Czy 100g grillowanej piersi będzie miało tyle samo białka co 200g surowego mięsa? Czy oszukuję sam siebie? Niby robię sobię 200g a zjadam tylko 100?

Zmieniony przez - Manieczki8 w dniu 2012-01-21 16:13:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
zawsze liczy się waga przed obróbką termiczną, tyczy się to również wartości odżywczych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3171
Sory, że wyskakuje tu z takim pytaniem ale za bardzo nie moge nigdzie tego znaleźć: Jaką ilość wartośći odżywczych ma pieczona karkówka?? Wszędzie gdzie coś znalazłem to ponad 20g tłuszczy w 100g karkówki. Wiem, że połowa z nich to jednonienasycone tł. więc nie tak źle ale po pieczeniu do bilansu trzeba chyba przyjąć ciut mniej tego tł. Oczywiście wagę przyjmuje przed obróbką.

Zmieniony przez - Ormoo w dniu 2012-01-21 19:12:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
dzięki grrubas sogacze posłałem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysokobiałkowe leczo

Następny temat

Naleśniki z cycem kuraka

WHEY premium