SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady w dziale Kuchnia Sfd - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 295138

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
KUREKski
Kapitan Wodka
Szanowni, jaki slodzik do pieczenia polecacie?

To zależy, m.in. od tego jaki "posmak" lubisz. Ja, tak jak lodzianin, używam stevię i mi odpowiada, bo jest bezkaloryczna, jednak niektórzy narzekają na lekki gorzkawy smak (można się przyzwyczaić).


każdy słodzik jest bezkaloryczny,tyle że stevia jest naturalnym słodzikiem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Podziekowal '
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy płatki kukurydziane (cornflakes) nadają się na panierkę do kurczaka przy redukcji?

Kiedyś wcinałem kurczaka z jakąś panierką z bułki tartej, jogurtu naturalnego i jakiś tam przypraw i zastanawiam się jaką panierkę mogę zastosować do piersi z kruczaka z piekarnika?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Płatki owsiane+siemię lniane. fajna panierka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
SięNiePoddawaj
znacie jakiś fajny sos/zalewę czosnkowy koperkowy albo coś takiego do łososia żeby go upiec w takiej marynacie?


W pracy najlepszy łosoś jaki jadłem serowany na rządówki był z pieprzem ziołowym, solą i pieprzem cytrynowym, nutką szafranu zalany miodem i oliwą. Ostatecznie jak chcesz przełamac mega smak zalej olejem sezamowym Rozpi...ala system.

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-01-19 22:59:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1059 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13068
co sądzicie o waflach ryżowych sonko z brązowego ryżu? zastanawiam się czy jako awaryjny posiłek na szybko będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
pewnie że tak

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Mimo wszystko, to nie jest żywność strasznie przetworzona ?

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1337
Niby sa ta wafle zlozone, przetworzone ,ale lepsze to niz jakies chipsy jesc lub batony moim zdaniem. Dobra opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
To jest zywnosc baaardzo przetworzona, podobnie jakbyscie jedli tekture ,no ale pewnie lepsze to niz chips,awaryjny posilek na szyvbko tojuz lepiej orzechy, ciemne pieczywo...

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysokobiałkowe leczo

Następny temat

Naleśniki z cycem kuraka

WHEY premium