SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady w dziale Kuchnia Sfd - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 296948

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1070 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58323
He do tego mlynu to az tak blisko nie mam, ale jak wybiore sie w odwiedziny do babci to przy okazji zachacze o jakis mlyn, no chyba ze w stokrotce znajde ta zytnia o ktorej anubis pisal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2760
Jak usmażyć filet z ryby? Najlepiej z jak najmniejszą ilością oleju...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Albo na teflonie bez niczego albo uzywajac oleju w sprayu PAM- na tym mozna smazyc

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Użyj oleju PAM w spraju napsikujesz niewielką ilość na patelnie chyba na rozgrzaną i smażysz beztłuszczowo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10883
Witam mam pytanie o warzywa :) kupuje czesto warzywa w torebkach gdzie przygotowanie wymaga podgrzania w mikrofoali przez 6-7 min i mam pytanie czy podgrzewac pod przykryciem? czy dodawac tam troche wody ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
W sensie: mrożone? Lepiej na parze lub normalnie gotować, ja bym mikrofali używała wtedy, gdy nie ma innej rady...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10883
lena sa niby gotowe po 6-7 min w mikrofali np brokuly+marchewka+gorch cos tam jeszcze sa to produkty w uk i na opaowaniu jest zalacana mikrofola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Ja w u siebie w miescienie mam warzyw do mikrofali;], tak cyz siak, mrozone na pare minut do wrzatku i gotowe

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Dokładnie, ja też nie kojarzę, ale wrzuć do wody, a nie do mikrofali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
albo na teflonik
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysokobiałkowe leczo

Następny temat

Naleśniki z cycem kuraka

WHEY premium