SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady w dziale Kuchnia Sfd - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 297341

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
No nie wiem, wolę się upewnić, bo nie oszukujmy się - kucharz ze mnie żaden . Dzięki Ci za pomoc .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Witam,

Z mleka w proszku da radę zrobić jakieś potrawy proteinowe na słodko?
Czy to mleko w proszku dobrze spełnia swoją rolę?

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Fuj nawet o tym nie myśl, sama laktoza a teraz jeszcze jakaś afera wyszła ja patrzę na googla z tymi mlekami, jakieś zanieczyszczenia, trutka na szczury

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Czy da się w domowych warunkach zrobić czekoladę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6577
Można zrobić blok czekoladowy (najbardziej przypomina to o co pytasz) albo tak jak ja teraz kombinuję metodą prób i błędów (już prawie mi się udało, w miarę zdrowszą wersję)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1899 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7576
Witam.
Polecicie mi jakiś dobry noż do mięs i warzyw do 50zł :)

flat beat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29702
Właśnie chciałem sobie zrobić tego sernika z truskawkami, ale mama powiedziała, żeby nie dawać, bo są zmiksowane i może się zakalec zrobić. To jak? Dać czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
macie jakis pomysl zeby przygotowac kawe zbozowa inaczej niz normalnie? tzn co dodac zeby byla lepsza, bo taka zwykla z mlekiem lub woda to juz mi troche zbrzydlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
dodać cynamonu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysokobiałkowe leczo

Następny temat

Naleśniki z cycem kuraka

WHEY premium