SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady w dziale Kuchnia Sfd - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 296076

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 636
a jakies serki topione? pastelle itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Serki topione są przetworzone lepiej już masłem jak masz codziennie jeść, serek topiony zjem raz na tydzień taki jeden trójkąt, pastelle przeważnie w niedziele wieczorem na kolację ze 2 kanapki. We wszystkim należy zachować zdrowy rozsądek a nie zaszkodzi nic.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 636
uuu... to przypal :D bo ja w******lam prawie codziennie, zawsze albo jakis serek topiony albo pastelle, albo w ogole jakiegos specyfika... ale maslo? nie da sie niczym innym tego zastapic?
a jak juz to jakie najlepsze? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
A musisz smarowac maslem ? Najlepiej bedzie nei smarowac niczym heh, dobry sposob jest tez jakis chudy serek0,5% np delfiny, a pastelle to raczej za zdrowe nei sa, moze i smaczne ale nie zdrowe

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 223
Co polecilibyście na posiłek na przerwę w szkole?
Czyli coś co można rano szybko przygotować i szybko się zje, bo twaróg popijany z wodą już nie wchodzi mi.Niekoniecznie musi być z twarogiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
dużo może być, zależy czy masa czy redukcja itp

może być chleb pełnoziarnisty + kura + oliwa
może być wiejski + orzechy + chleb
mogą być jajka
itp itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 636
Malinowa no jak to niczym? przeciez to przez gardlo mi nie przejdzie... malso nie dobre... serki niedobre... pastelle nedobre... hm? waze jakies 70kg takze jak bedzie tam troche tluszczyku to nic sie nie stanie :D tylko poprostu nie mam zielonego pojecia czym zastapic maslo... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2760
Na wikipedii jest napisane, że w niektórych krajach takie tłuszcze zastępują awokado, które też jest tłuste, zdrowe i łatwo się rozsmarowuje jak jest dojrzałe. Problem w tym że nie wszystkim smakuje. Mi akurat tak ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 223
kura nie bardzo.

Właśnie chodzi mi o to itd itp... bo przepisów jest mnóstwo bo nie znalazłem do tej pory nic co by mi pasowało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak za suche to spróbuj odrobinę oliwy z oliwek na chleb.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysokobiałkowe leczo

Następny temat

Naleśniki z cycem kuraka

WHEY premium