SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy{Ttoomek}

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Witam szanownych ludzi :D

Cos o sobie:
Mam na imie Tomek i mam 17 lat, mam 185cm wzrostu i waze 74kg.
Moja przygode z Boksem zaczalem dopiero poltorej miesiaca temu, takze jestem swiezakiem w tej dziedzinie. Postanowilem zalozyc dziennik poniewaz brakuje mi motywacji z dieta, glownie dlatego go zalozylem ale treningi bede rownie dobrze opisywal. Co innego w tym dzienniku bedzie niz w innych to to ze mieszkam w Szwecji i to tu trenuje, moj trener pochodzi z chile i ma doczynienia z boksem juz okragle 25 lat, takze bedziecie mieli okazje poczytac jak wygladaja treningi boksu za granicami naszego pieknego kraju, chociaz szczerze to nie wiem czy sie beda roznic :)

Trening:
Trenuje 5 razy w tyg: pon, wto, sro, czw, sob. Treningi odbywaja sie wieczorem takze relacje bede zdawal wieczorami. Sama sekcja nie jest od dawna bo od 4 miesiecy dopiero.

Dieta:
Cel diety to redukcja fatu, nie mam go duzo ale jest za co zlapac a tego nie chce :D
4 Posilki, kalorii na sam poczatek dam 2500 i bede obserwowal swoj organizm czy waga spada czy stoi itp.
Ponizej wrzucam wam diete.

Suplementacja:
Olimp - Vita-Min Multiple Sport
Olimp - Gold Omega 3 sport edition
Olimp – Forsen na noc
Odzywka bialkowa nie wiem czy w polsce jest Whey-80 od Star-Nutrition
W tym albo nastepnym tyg dokupie bcaa

Podsumowujac:
Moim celem jest przede wszystkim dbanie o zdrowie, ciezki trening czego owocem sa pozniej efekty. Jezeli bede sie dobrze w tym czul po dluzszym okresie to wiadomo cele sie zmienia 

Dieta:
Posilek 1-(7.15):-4 jajka
-200g chleba zytniego pelnioziarnistego
-200g mleka 1,5%

Posilek 2-(11.20):
-120g ryzu Basmati
-115g lososia
-100g jogurtu nat. 0,1%
-28g siemia lnianego

Posilek 3-(17.30):
-100g kaszy jeczmiennej
-200g piersi z kurczaka
-14g orzechow wloskich

Posilek 4-(21.30):
-100g Banana
-Odzywka bialkowa(22g bialka)

Okej to by bylo na tyle to zaczynamy



Zmieniony przez - Ttoomek w dniu 2012-11-26 15:44:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Zajawka nie minela :) Motywacja caly czas jest, z trenerem w kontakcie tez jestem. Z jelitami juz w sumie wporzadku, nie boli juz jak wczesniej. Zamowilem sobie silownie i przyjdzie mi z Polski w nastepnym tyg. Dieta ulozona i od nastepnego tygodnia ruszam z treningiem silowym, planuje potrenowac tak do sierpnia/wrzesnia i potem ruszam z treningami na sekcji. A sprzet potem sie zawsze przyda do obwodow czy cos :) Teraz tez nie mam mozliwosci trenowac boksu bo dostalem prace, chodze tez do szkoly i mam 7 miesiecznego psa i 9 miesieczna siostrzyczke ktorym musze poswiecac duzo czasu. Salke nam odnowili, mamy ring i jest wieksza, i teraz zawody czesciej sa, takze jak zaczne treningi to pewnie pare miesiecy po beda juz pierwsze zawody. Z jednej strony stresuje sie tym boksem zaczynac znowu itp. ale z drugiej nie moge sie doczekac jak juz minie pare treningow i znow poczuje sie tak dobrze jak nigdy w zyciu wczesniej sie nie czulem gdy zaczalem trenowac..

Jezeli nikomu to nie przeszkadza to bede mogl uzupelniac dziennik wypiskami z silowni?

Pozdrawiam !

Zmieniony przez - Ttoomek w dniu 2014-04-01 22:53:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3177 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45663
w 1 posiłku nie ładuj tyle chleba to sporo 200g,będę zaglądał,się nie zajedź na początku

Zmieniony przez - Geng w dniu 2012-11-26 15:48:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
okej to 150 dam, damy rade ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zależnie od obserwacji ciała... jak spada fat to jest ok, tak mi się wydaje... będę zaglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
Spoko będę zaglądał, powodzenia treningi w Szwecji, trener z Chile już jest ciekawie;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
dobre warunki :) chciałbym te 7 cm więcej! powodzenia i mam nadzieję, że nie będzie to słomiany zapał do prowadzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2830
Mam nadzieję że relacje z treningów będą obszerne ponieważ strasznie jestem ciekaw czy będzie się różnił od polskich :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
26.11.2012



Posilek 1-(7.15):
-4 jajka
-200g chleba zytniego pelnioziarnistego
-200g mleka 1,5%

Posilek 2-(11.20):
-120g ryzu Basmati
-115g lososia
-100g jogurtu nat. 0,1%
-28g siemia lnianego

Posilek 3-(17.30):
-100g kaszy jeczmiennej
-200g piersi z kurczaka
-14g orzechow wloskich

Posilek 4-(21.30):
-100g Banana
-Odzywka bialkowa(22g bialka)

+1 powerade



-Olimp - Vita-Min Multiple Sport
-Olimp - Gold Omega 3 sport edition
-Olimp – Forsen na noc
-Star nutrition - Whey 80



Ciezko bylo mi zapamietac co dokladnie robilismy i zapomnialem ze musze to pamietac bo dziennik zaczalem^^
Od dzisiaj bedzie dokladniej.
-rozgrzewka 10min skakanka
-10 min walki z cieniem i na znak trenera(10 pompek, 10 brzuszkow, 10 skokow w gore, x3)
-prawy prosty+lewy prosty, unik pochyleniem sie w dol lewy prosty+ prawy sierpowy+lewy prosty,

Zabijcie mnie ale wiecej nie pamietam, wiem tyle ze trening byl spokojny bo nie mielismy treningu fizycznego na koncu wiec zostalem pol godziny dluzej i potrenowalem na worku, obiecuje ze dzisiaj wszystko dokladnie spisze !

PS. Jestem leworeczny dlatego te kombinacje dla prawo recznych sa na odwrot jak wiecie ^^

PS.2 Gdzies na dniach zrobie wlasne obrazki zeby dziennik nie wygladal tak samo.

Pozdrawiam i dziekuje wszystkim za taka aktywnosc w temacie na samym poczatku, nie zawiode

Zmieniony przez - Ttoomek w dniu 2012-11-27 08:50:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Moglibyscie powiedziec czy to bcaa jest dobre ? Sorry ze wrzucam szwedzka strone ale nie znalalzem tego na sfd, pytam bo jest bardzo tanio, kupujesz jedno opakowanie a drugie gratis
http://www.gymgrossisten.com/1/sv/artiklar/2-x-anabolic-bcaa-180-kapslar 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
Hmm... ja coś takiego widzę pierwszy raz. Co do dzienniczka to zapowiada się fajnie. Będę zaglądał i motywował do pracy, która może przerodzić się w sukcesy. Jeśli planujesz starty w zawodach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Hehe dzieki bardzo za wsparcie, jezeli bede ciezko pracowal i czul sie gotowy to napewno ! Takie slowa naprawde motywuja do ciezkiej pracy i mam nadzieje ze razem damy rade :)

@ a co do bcaa to poczekam moze ktos je testowal ?

Zmieniony przez - Ttoomek w dniu 2012-11-27 12:36:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Pomoc Boks

Wiecej