SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Godzilla kontra klatka piersiowa :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 211147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1250
Co do propozycji Adriana: Ten temat musiałby się nazywać "Krzychu radzi", ablo "The best notes of Krzychu666". Co by nie napisać, on i tak zawsze zrobi to lepiej (patrz art. konia - niby wszystko dobrze, wartosc merytoryczna całkiem spora i bez zadnych błędów, a jednak przy Godzilli Koniu został małym źrebaczkiem ). Bez obrazy, ale chyba się zgodzicie, ze jak Krzychu opracuje wszystkie partie mięsni i jego tematy, to bedzie niesmiertelny jak "atlas cwiczeń" Moje wnuki bede odsyłał do tego topica ^^

Pozdrawiam

http://www.sfd.pl/temat262068/ - Barki&Plecy by Krzychu
http://www.sfd.pl/temat269838/ - Klata by Krzychu
http://www.sfd.pl/temat270595/ - Nogi by Czawaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5555
TrainHard...powinieneś jak narazie mieć nadzieje, że twoje wnuki będą chciały ćwiczyć. W dzisiejszych czasach coraz mniej ludzi rozumie jaka to przyjemność poprzeżucać troche żelastwa, teraz wszyscy wierzą w te cuda niewidny z mango.

A wracając do topica to kto chętny wypowie się apropo działania położenia ciała na klatke w ściąganiu linek ??

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
jak zawsze ciekawy pomysł na art ! niestety sog juz nie wejdzie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Dawid, rozwija sie ta czesc ktora pracuje, gdy pracuje gorna to sie rozwinie gorna, gdy pracuje dolna to sie rozwinie dolna.

Na przyklad:

Stoisz lekko pochylony, trzymasz linki gornego wyciagu, spinasz w dol (klasyczna brama). Zaobserwuj ruch rak wzgledem ciala, ida podobnie jak przy rozpietkach glowa w dol. Wtedy rozwijasz dolna czesc.

Gdy sie polozysz na skosie i zlapiesz dolny wyciag to bedziesz robil gore. Gdy na plaskiej to srodek. Gdy staniesz, zlapiesz dolny i sie odchylisz do tylu i bedziesz ciagnal linki pod katem do przodu rozwiniesz gore klaty.

Jak pociagniesz tak wejdzie.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2294
zaje****ście mi pomogłeś.ja jestem świeżak na forum i jako ćwiczący i mam do ciebie Krychu666 taka prośbe.jakbys znalazł chwilke czasu mógłbys mi ułozyć plan na jakie 2 miechy??ja klatke cwicze raz w tygodniu.jak dotąd calkiem calkiem wchodzi(jak na 5 miechów )aa sogacza juz masz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 281 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2950
żeby był sog musi byc abonament

Kłade kawe na ławe,
nacisk na technikę,
wrogów na łopatki
i ch*j na krytykę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
dzyndzel01 - nie dasz sogacza, bez abona - ale dzięki za dobre chęci

Co do treningu to poczytaj na forum, jest bardzo dużo fajnych programów dla początkujących. Jak ułożysz to wklej do sprawdzenia - to ci go skorygujemy.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3730
Do krzycha:

słuchaj jak robie sówj planik w poniedziałek 12 serii i zakwasy mam do soboty zawsze to jest sens go zmieniać, dodam ze nie mam stagnacji i klatka ciągle rośnie

mógłbyś gdzieś zamieścić więcej swoich zdjec niż w temacie o barkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Jak rosnie to nie rusz.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Póki idzie - niczego nie ruszać :)

Aczkolwiek to trochę dziwne, że zakwasy masz aż do soboty...

Fotki musiałbym jakieś zrobić - poczekam na lepszą formę

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla wyjaśnienia

Następny temat

Jaki ciężar?

WHEY premium