SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Autopsy-Exercises in Extremity/cel-600kg w TS

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
to jak w roku szkolnym poradzisz sobie ze słabą regeneracją?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2665
Zmieniony przez - niski92 w dniu 2011-08-07 16:09:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Na wakacjach nie ma pojęcia "rok szkolny". Koniec i kropka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
12 h snu dziennie i brak stresu to utopia. Rzeczywistość skazuje nas na 8-12 h pracy dziennie (w moim przypadku lekkiej pracy fizycznej) różnego rodzaju zmartwienia, spłaty kredytów, ciągłe napięcie związane z codzienną pogonią za lepszym życiem. W rezultacie przeciętny człowiek jest kłębkiem nerwów, sypia po 4-6 godzin na dobę a kortyzol skutecznie gasi sen o niezakłóconej regeneracji.

Gdy wygram w totka a pieniądze ulokuję w nieruchomościach chętnie wypróbuję tę metodę treningową w mojej prywatnej siłce gdzieś w posiadłości na Lazurowym Wybrzeżu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
Autopsy, to ja mam takie pytanie, po co mi deload w 4 tygodniu skoro sie nie przetrenuje?
mogę go olać czy jednak zrobić jak nadejdzie czas??:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Boksero-maksujesz na powtórzenia-to na prawdę wykańcza mięśnie i tak jak kiedyś tu z Antos098 rozmawialiśmy-ćwiczenie mięśni,a ćwiczenie CUN,to dwie inne sprawy.

Ty masujesz,tydzień wolnego/deloadu- podładuje baterie i uzupełnisz zapasy.
Ja bym robił tak jak do tej pory,ale masz jeszcze wakacje,to możesz i spróbować...

Hubert i Erwinos-dokładnie,ja miałem teraz maturę + trochę innych zajęć
Przyznam szczerze,że też kiepsko u mnie z "higieną życia" i po prostu lubiłem siedzieć bezproduktywnie do późna w nocy. Dodatkowo wpadłem w pewnym momencie w błędne koło "i tak nie idzie na siłowni,to po co mam tracić czas na sen" co oczywiście było głupotą.
Teraz idzie i za wszelką cenę nie chce tego stracić i wiem już jak się zorganizuję,ale o tym dopiero w październiku.

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
no to będą deloady:)

ps. (juz po treningu:) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Autopsy

ja w roku szkolnym melatonine sobie kupie
bo tez mam taki problem ze nawet jak poloze o 22 to nie zasne prze pare godzin
a kolega ma ją i mowil ze jak kiedys wzial sobie o 21.15 to przed 10 juz spal a nie byl zmeczony ani nic i podobno jakos snu duzo lepsza a rano wstajesz wyspany i wypoczety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
o melatoninie myślałem sporo. Był czas,że kończyłem trening o 21 i nawet kładąc się do wyra o 11,przez 2h jeszcze serducho pracowało i pełne pobudzenie(mimo,że stymulantów nie łykam).

Tylko... z tego co czytałem to są ostre akcje z melatoniną,że ludzie potrafią za kółkiem usnąć i trochę się przestraszyłem.

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry plan na masę...?

Następny temat

Prośba o ocenę planu HST

WHEY premium