SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Autopsy-Exercises in Extremity/cel-600kg w TS

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
a mnie boli bark tam gdzie sztange trzymam:)(tylko z jednej strony) hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Kyniek-2 serie po 162,5 na 2p :) Dziwny temat jest-organizatorem jest MOSiR,a nie tak jak poprzednio jeden z zawodników.

ta zjadłem kurę,która przeleżała w lodówce...2tyg ? :/ a że mam psychę na punkcie wyrzucania żarcia tak więc przełknąłem to jakoś-jak widać to był błąd

z barkiem-w czasie przyjmowania pozycji do siadu,z mocno ściągniętymi łopatkami wyciągnąłem się do przodu i wtedy coś na łączeniu barku z klatą poszło,mocne ukłucie. Teraz to już cały bark boli. Do siadu zwiększyłem rozstaw łap i jest trochę lepiej. Ale u mnie jakikolwiek ból z barkiem to od razu spadki w WL. Tak jak pisałem-ostatnia taka akcja kosztowała mnie -20kg w WL ;/
Bardzo bym nie chciał-bo interesuje mnie tylko TS RAW-ale jak tak dalej pójdzie to będzie trzeba kupić full sprzęt ;/

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
elo
jak bark?

pytanie mam odsnośnie wspięc na palce, mówiłes że robi się je żeby przyzwyczaić się do cięzaru, niedługo stojaki mi dojdą, więc gdzie dodać wspięcia? dobrze by było jakbym się przyzwyczaił bo niewygodnie już mi jest z 80kg(prosze się nie smiać)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
wrzuć to na sam koniec 2-3 serie po 5-10p. Ciężar powyżej maksa na 1p i będzie git.

Zawodów nie będzie,więc zjeżdżam z ciężarem i kręcę powoli wynik.Bark wyleczę jak się skończą rewelacje żołądkowe,inaczej nie mam co łykać żadnych preparatów.
Muszę jeszcze zakupić drugą część książki Wendlera o 5/3/1 pod zawody,poza tym kręcą mi się po głowie pewne koncepcje treningów,które bym chciał przetestować i oczywiście muszę ułożyć już konkretnie dietę leangains,bo trochę bym chciał sylwetkę zmienić.
Najbliższa planowana impreza Pierwszy Krok w Trójboju Siłowym i Wyciskaniu Leżąc,Węgorzewo 01.10 - 02.10.2011.
Jak to z planami bywa-wszystko jak zdrowie pozwoli oczywiście...

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
miejmy nadzieje że pozwoli i wszystkie plany zrealizujesz:)

jakiś czas temu wspominałeś że będziesz tłumaczył książke Wendlera lub pisał własnymi słowami(nie pamiętam dokładnie), myślałeś już coś o tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
na razie to ja muszę robić prace do teczki na studia. Jak będę miał chwilę-będę wszystko tłumaczył,bo widzę czasami że ludzi ponosi ostra wyobraźnia przy układaniu 5/3/1 ;P

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ok:)
widziałem że w dziale trójboju pisałeś(nie wiem nawet kiedy bo to jakiś temat spory) że assistance należy zmieniać co 2-3 cykle, do mnie też się to tyczy przy redu:P? i czy na recompa coś innego mam robić? tzn. układ ćwiczeń itd:)

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-05-23 15:16:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
na razie rób jak do tej pory. U Ciebie w dzienniku na bieżąco wyłapujemy różne błędy,więc też na bieżąco się to zmienia ;)
Nie pamiętam jak robiłeś skakankę-jeżeli między seriami w DT-to teraz możesz wyrzucić,bo niepotrzebnie obciąża trening. W DNT se poskacz:P

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
własnie w dnt skacze sobie, chociaż nie zawsze:) no i wogóle tego nie wpisuje do dziennika:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Nowy cykl
PON
SQ(1): 130x5*, 117,5x5*

box squat,wysoko: 100x2,140x2,160x5

WL(1): 80x5*, 72,5x5**

dips,płytko-aż łokieć osiągnie 90*
+20kg x5p
+30kg x5p

Wiosłowanie,jednorącz,z rozciągnięciem
50+ x5
60+ x5
70+ x5
60+ x5

Komentarz: Poza wiosłem i boxem-lajt.
*pierwsze powt z zatrzymaniem,reszta szybciej,ale bez odbijania od klaty/łydek
**wszystkie zatrzymane

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry plan na masę...?

Następny temat

Prośba o ocenę planu HST

WHEY premium