SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Autopsy-Exercises in Extremity/cel-600kg w TS

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Venc1Lq-przeczytałem. Przemyślę i odpiszę dziś/jutro.

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Autopsy
a znasz jakis trening na sile w wl w ktorym sa jakies cwiczenia na skos tez? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Shitman-wtedy co mówiłem,żebyś ogarnął lepiej trening,chodziło przede wszystkim o wejście na większe ciężary,mniejszą ilość powtórzeń, unikanie upadku mięśniowego jak ognia i technika,technika,technika. Ty masz mega moc,tylko to trzeba wszystko doszlifować.
Możesz robić skos jako ćwiczenie asystujące,bądź dać na to osobny dzień. JA bym proponował WL x2 w tyg i skos+trices x1 w tyg, podpinasz pod to resztę partii raz w tyg(bo wiem,że TY tak lubisz) i wszystko będzie szło lux.

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wl 2x i skos+tric, fajne to sie wydaje :D
z tym ze jedno wl musialoby byc mega lajtowe bo po zwyklym trenie klatki to zakwasy 4 dni mam
napisz jakbys to widzial tzn jakie cwiczenia na klatke powt i progresja
reszte parti to se wsadze tam gdzie bd miejsce i czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
e tam, daj sobie tylko WL i bicka i olać resze

a tak serio to powodzenia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Shitman-Twój trening pod ławę mógłby wyglądać tak:

PON
zaczynasz od 87,5% maksa
5-7s po 2-3p,pierwsze powtórzenie w każdej serii zatrzymane,co tydzień dokładasz 2,5kg,jak dochodzisz do załamania zaczynasz trening od początku zwiększając ilość powtórzeń lub serii

ŚR
Skos-wysoki,powyżej 30*,łokcie blisko tułowia + obciążone dipsy z połową zakresu,tak by jak najmocniej pracował triceps
tutaj nie wiem jaki schemat przyjąć,może być i 10p x3s,ale warunek żebyś miał ze 2-3p zapasu w każdej serii,bo inaczej będzie zajazd piersiowego

PT
zaczynasz od 80% maksa 5s po 5p,każde powtórzenie w każdej serii zatrzymane, co trening do każdej serii +2,5kg,jak dojdziesz do końca progresu usuwasz 2s i ciągniesz dalej,później powtarzasz cały cykl z większą ilością serii

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm tylko zeby takim planem jechac to pasuje z 5x w tyg cwiczyc
w roku szkolnym moge max 4
moze pon wl to 87,5%, pt skos+tric daloby rade? :D

hmm
albo moze
pon wl 5x5, skos, rozpietki+tric
pt wl 5x5

kurde musze coś wymyslic zeby szla i sila i masa

Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2011-08-28 13:41:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Autopsy
Dzięki za rady. Zaraz biorę się za układanie planu. Podsunąłeś mi fajne pomysły.
Ogólnie, nie zrobie idealnie tak jak mówisz, ale mam pare pomysłów.

Sog, raczej nie wejdzie ;/

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Venc1Lq- luz

shitman_xD- masz 2 opcje na 4 dni

PON-WL "87,5%",jak niedosyt to 1 ćwiczenie na martwy punkt
WT-Plecy,bic i inne pierdoły
CZW-Skos,Dips,jak czujesz niedosyt,to na koniec WL dynamikę
PT-Nogi,brzuch,pierdoły

LUB

PON- "WL 87,5%", brzuch,przedramię i takie tam "szlify"
ŚR- SKOS+dipsy, plecy bez ciągu
PT- WL 80%
SB- SQ,MC, +po 1-2 asystujące(syzyfki i GHR) na luzie, brzuch

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta 1 wersja fajna
jak bede mial juz plan lekcji to wtedy się dokladniej pomysli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry plan na masę...?

Następny temat

Prośba o ocenę planu HST

WHEY premium