SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Autopsy-Exercises in Extremity/cel-600kg w TS

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Zwyczajnie spróbuj, w sumie lepiej żebyś zaczął od takiej pośredniej wersji,zaadaptował się i jak będzie Ci mało to dorzucisz ;)
A z Jima to sie robi druga pitka pokroju Rippetoe ;)

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Autopsy a co myslisz o czyms takim:
1.80 x 3
2.82,5 x 3
3.85 x 3
4.87,5 x 3
5.60 rozladowanie
6.82,5
7.85
8.87,5
9.90
10.60 itd...

czy wendler lepszy?

Zmieniony przez - soltys88 w dniu 2012-02-13 17:06:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Ja myślę,że za dużo nad tym myślisz ;) trening zaczyna i kończy się na siłowni,a nie na kartce ;) idź i testuj to na co masz ochotę ;)

PON 1h 45min

Przysiad
60x5
60x3
100x3
140x2
155x1 opaski
165x1

170x2
170x2
170x2
170x1

Wyciskanie leżąc
60x5
80x3
90x2
100x2
102,5x2

WL + gumy
60x3 1 czarna
60x3 2 czarne
80x3 2c
100x0 2c

Wiosłowanie końcem sztangi jednorącz
wagi sztangi nie wliczam

40x3
60x3 paski
80x3
80x3
80x5

Zmieniony przez - Autopsy w dniu 2012-02-13 21:14:16

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Autopsy kartka bedzie mnie dodatkowo motywowac to raz, a dwa lubie miec konkretny plan . Zawsze to jakas zmiana od dotychczasowego treningu Wiem wiem ze preferujesz inne metody ale Twoje doswiadczenie moze mi pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
no w zasadzie to nie wiem czemu się na zainteresowałeś jakimś kompleksowym treningiem, a zamiast tego mniej byś pracował ze swoim trenerem
Tu masz o WSB pod wyskok
http://www.verticaljumping.com/conjugate_training_Westside_for_jumping_bastards1.html
http://www.verticaljumping.com/conjugate_training_Westside_for_jumping_bastards_part2.html

Jest też Juggernaut, gdzie jest nawet rozpiska pod box jumpy

Zmieniony przez - Autopsy w dniu 2012-02-13 21:37:02

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mnie zainteresowala jedynie rozpiska pod siady i tydzien rozladowania czego wczesniej nie widzialem w inny programach. Przewaznie jest 9-12 tyg wpier... i potem off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Rozumiem,że deload jest dla Ciebie kwestią priorytetową, tylko tak na prawdę można każdy program przerobić tak,żeby miał tydzień offu, albo brige'a, więc musisz pogłówkować. A który program "będzie lepszy?" tego Ci nie powiem. Poza tym trochę dziwnie mi sie wypowiada w temacie o którym nie mam zielonego pojecia (skok).
GDYBYM miał poprawić skok, to tłukłbym jump squaty, pause squaty, reverse band squaty, band squaty, box jumpy.

soltys88
Autopsy a co myslisz o czyms takim:
1.80 x 3
2.82,5 x 3
3.85 x 3
4.87,5 x 3
5.60 rozladowanie
6.82,5
7.85
8.87,5
9.90
10.60 itd...

czy wendler lepszy?




Ta rozpiska jest ok,tylko o ile rozumiem istotę produktywności, o tyle zrobienie jednej serii na 3p z 80% raz w tyg, to hmmm... lenistwo?
A propo Twojego przetrenowywania się.
Nie wiem czy kiedykolwiek śledzileś mój dziennik,ale miałem ogromne problemy z regeneracją.
Ale jak się okazało- organizm trzeba i tego nauczyć.
W wakacje był taki czas,że zwiększyłem ilość snu 2x, ilość białka 1,5x, i ćwiczyłem po 3-5dni w tyg w tym zdarzało się maksować 9x w jednym tygodniu.
Każdy powie "wszystko fajnie tylko, że nikt normalnie uczący się/pracujący nie może sobie na to pozwolić."
Nadszedł czas studiów- obawiałem się o regeneracje,ale jak sie okazało organizm tak się zmienił,że mogę jeść i spać połowę tego co w czasie tego wspaniałego okresu treningowego,a regeneracja dalej będzie na dużo większym poziomie.
Może by się i Tobie przydał taki okres zapierduchy ?

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Autopsy ja cwiczenia typowo pod wyskok mam ulozone, brakuje mi jedynie planu na siad. Z tematyka wyskoku nie mam problemu ale jedna ze skladowych jest ciezar w przysiadzie. A ze nikt sie nie zna lepiej na budowie sily w siadzie nie trojboiscie to mecze Ciebie
Lenistwo to ostatnia rzecz ktora mozna o mnie powiedziec. Ja poprostu widze po sobie ze jak lapie dwie powazne kontuzje w ciagu 3 miesiecy to znaczy ze cos jest nie tak. To raz. A dwa to ze po treningu przysiadow czuje zmeczenie dosc dlugo, nie mam mozliwosci wypoczac bo potem w ciagu tygodnia mam 3 treningi pod rzad kosza i naprawde jest ciezko. Co mi z tego ze bede katowal przysiad, jak na treningu nawet do obreczy nie doskocze taki zmeczony bede. Musze to inteligentnie wyposrodkowac. Praktycznie wszyscy zawodnicy, jesli juz chodza na silke podczas sezonu to jedynie zeby podtrzymac to co zbudowali na wakacje albo rekreacyjnie. Ja i tak robie wiecej niz wszyscy.
Ale wracajac do treningu. Czy trening wendlera nie jest zbyt...slamazarny? To co rozpisales opiera sie tylko na 3 powtorzeniach, u wendlera jest 5/3/1 i dodatkowo mozna sobie te powtorzenia dokladac jak jest sila...nie wiem czy lepiej dokladac powtorzenia czy podniesc wlasnie % CM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
maksując na powtórzenia działasz bardziej w strefie siły mięśniowej
podnosząc większe %CM działasz bardziej na CUN
Jak chcesz zwiększyć siad musisz działać na jedno i drugie.
W takim razie przemyśl, czy bardziej jesteś zmęczony psychicznie, czy zwyczajnie masz DOMSy na nogach. Jak to pierwsze- wchodzisz na siłownie, robisz maksa na powtórzenia i wychodzisz,jak to drugie- dowal ciężaru i zmniejsz powtórzenia, stosując formy siadów,które Cie rajcują (wtedy psychicznie nie odczujesz tak tego treningu,a i tak progres będzie).

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tzn wiesz, ogolnie wyskok to glownie CUN, ALE od 3 lat chyba nie wyszedlem poza 4 powtorzenia w przysiadach...albo i dluzej. Wiec moze bedzie to dobra odskocznia. Ogolnie jestem mam bardziej przemeczony CUN niz miesnie po przysiadach. Poza tym maksowanie w tygodniu 5/3/1 to tez nie bedzie jakiejs wielkiej ilosc powtorzen, mysle ze zamiast jednego zrobie maks 3 i wyjdzie mi na to samo...Tyle ze dochodzi mi pierwszy tydzien na piatkach. Ale skoro piszesz ze chcac zwiekszyc siad musze dzialac na jedno i na drugie to chyba sprobuje tego wendlera i zobacze.
Mam jeszcze pytanie apropo kreatyny. Bede chcial dorzucic do suplementacji na np dwa miechy to rozumiem ze majac wiecej sily poprostu dokladam obciazen w tym programie a procentow nie ruszam?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry plan na masę...?

Następny temat

Prośba o ocenę planu HST

WHEY premium