SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

“Nasze życie zawsze pokazuje rezultat naszych dominujących myśli.”Dziennik Antos098

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 191897

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
T.S
Schab z carrefoura dobrze wychodzi , tylko czasami zabraknie..


Shitman , a dziennik ciągle stoi w miejscu

Zmieniony przez - T.S w dniu 2012-04-13 22:54:45



kvrwa bo prowadze test activalaba teraz, przeciez pisalem. nawet link w podpisie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
carrefourze często jest promo na schaba tylko ze jak ja chce kupic to nigdy nie ma...


czyli z tego co piszecie to np. schab by się spokojnie nadał na diete low fat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Zerknij w dziennik posiłków ile to ma tłuszczu. U mnie w Kerfie zawsze tyle tego schabu rzucają że masakra. I tylko max 5 kg sprzedają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29757
Shitmam , faktycznie nigdy nie patrzę na takie p_i_zdryki może dlatego

U mnie kilka kg rzucą z czego połowę biorą dla siebie i weź tutaj kup sobie zapas mięcha..

Zmieniony przez - T.S w dniu 2012-04-14 00:47:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Ja tam mam swoja wieprzowine i nie place, Ja wlasnie dla odmiany to cyca kupuje jak mam kase. Tylko tego miesa tez nie najem nie wiadomo ile bo primo to nie dla mnie 1 jest a po drugie to nikt co 1,5-2 miesiace swini nie bedzie zabijac - az tak szybko one nie rosna
Ogolnie czesc miesa,jajek czy warzyw mam za free ale to za malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
i już dość spamu.

DOMS mam okrutne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
16.04.2012

Nogi

Rozgrzewka ogólna

1. Przysiady
2. Nożyce
3. Wykroki chodzone z talerzami
4. Prostowanie nog na suwnicy, stopy wąsko
5. Żuraw
6. Uginanie podudzi leżąc
7. Przywodzenie nóg do środka
8. Odwodzenie nóg
______________________
Dzień dziś smętny, ale rozgrzewka mnie pobudziła:) Do przysiadów wziąłem krzywy gryf i na 150kg przy 8pow prawie mi zjechało obciążenie z jednej strony, stwierdziłem, że to pyerdole, regres zrobiłem 120kgx22 i dobra jest. Nożyce - ćwiczenie masakrator!! domyślam się co by było w jednym zestawieniu z syzyfkami na 15-tkach 15pow na każdą nogę, później 18-tki również 15 ruchów i regres 12kg x22 na każdą nogę, następnie wykroki chodzone z talerzami - zupełnie inne czucie niż na hantlach, może przez to, że talerze są większe, robiłem 10-tkami, później progres na 20-tki i znów na regresie powrót do 10-tek i ostatnie ćwiczenie na czwórki suwnica, ciężar był śmieszny ale trzymałem ilość ruchów 25-30, w ostatniej serii nogi mi odpłynęły! najpierw lekkie mrowienie w kostkach, później w udach a później już całkowity paraliż i do teraz niepotrafię sobie tego wytłumaczyć, przypuszczam, że to od tego, że nogi są wyżej od głowy a w poprzednich ćwiczeniach były niżej. Czas na dwójki : żuraw - 1 seria 30pow, druga już tylko 25 ból nie do zniesienia 2 serie wystarczyły i uginanie podudzi na śmiesznych 50kg 35 ruchów i regres na 20kg 60ruchów...to było piekło!!! przywodzenie i odwodzenie też dobra pompa i ból, ze schodów to kontrolowanie spadałem a nie schodziłem.

Mam też zamiar przeprowadzić experyment pewien, mianowicie wywalić przysiady z treningu i na to miejsce wstawić wysoki step, powodów jest kilka :
- odzwyczaić nogi od przysiadów (za duża adaptacja - brak przyrostów)
- nie czekać chuy wie ile na jakąś wolną sztangę - sztangielki mam zawsze
- nie karmić ego, wraz z progresją ciężarów na sztandze samo się włącza i człowiek zapomina, że właściwie trenuje nogi a podchodzi do tego jak do osobnej dyscypliny sportowej! zbyt duży priorytet na przysiady przeszkadza w progresie masowym nóg
- poświęcić więcej glikogenu dla ćwiczeń skrajnie nowych, co zapewni przyrosty
- skupić się bardziej na rozbudowie poszczególnych już głów, a nie traktować nogi całościowo jak wielkie balerony:)

Uważam, że to będzie dobre posunięcie i cenne doświadczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870198
Nie wiem co Ty bierzesz przed treningiem, ale też to chcę!
Japyerdole, 30 powtórzeń w żurawiu...

Aaa, i ciekawa koncepcja z tym wyeliminowaniem siadów. Ciekaw jestem efektów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
seria 5minutowa xD bo wiesz, że żeby nie porozwalać kolan to trzeba się wolno opuszczać, a w 2 secie to się lekko już musiałem wspomóc opuszkami palców, bo była masakra....jakoś tak samo z siebie wyszło, bo doliczyłem do 16-tu i dopiero zaczęło piec, myślę sobie " dobra to od palenia jeszcze 20" ale ostatecznie skapitulowałem po 14-tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870198
Antos098
a w 2 secie to się lekko już musiałem wspomóc opuszkami palców


Dobrze rozumiem - w pierwszej serii, kończąc fazę negatywną, nie odbijałeś się z rąk, tylko podnosiłeś się samą siłą dwugłowych?!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z dlugoterminowym rozkladem treningu

Następny temat

Stagnacja

WHEY premium