SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

“Nasze życie zawsze pokazuje rezultat naszych dominujących myśli.”Dziennik Antos098

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 192858

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
O to chodziło tylko niektórych ćwiczeń to nawet nie ogarniam z nazwy a co dopiero jak to ma wyglądać :) Na pewno z tego skorzystam. Dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Ściągnęli mi szwy, odpocznę zjem i lecę robić uda:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
25.07.2012

Dzień dołu (teraz tak będę pisał)

Rozgrzewka ogólna

Ćw. przewodniczące : Uginanie podudzi leżąc

Uginanie podudzi leżąc
1. Przysiady ze sztangą na barkach + wysoki step ze sztangą na barkach
Uginanie podudzi leżąc
2. Uginanie ze sztangielką między stopami na skosie + martwy na sztywnych
*uginanie podudzi leżąc
3. Suwnica stopy szeroko na platformie + akcentowane wyprosty na rzymskiej
*uginanie podudzi leżąc
4. Odwodzenie nóg siedząc
*uginanie podudzi leżąc
5. Przywodzenie jednonóż stojąc
*uginanie podudzi leżąc
____________________________
Najpierw o ćwiczeniu przewodniczącym : dobrałem na początku 60kg, ale to było za dużo, zredukowałem do 45kg i wykonywałem po 15 ruchów między każdą parą ćwiczeń - w końcu po przywodzicielach dojechałem do upadku mięśniowego w uginaniu i ledwo chodzę. Trening dwugłowych jak zauważyłem, nie może ograniczać się tylko do 2 ćwiczeń - z czasem może i tak, ale na początku przy niewykształconych i zaniedbanych dwójkach - nie ma szans.

Ad.1
Cóż, przysiady skończyłem na 100kg na 32 ruchy a wysoki step na 40kg po 15 ruchów na nogę, czwórki płakały...serii wyszło 6.

Ad.2
Tu już się zaczyna zabawa z dwójkami - uginanie z hantlem między stopami w połączeniu z martwym na sztywnych daje niesamowity combos! dwójki palą żywym ogniem i na prawdę mocno czuć co się robi. Serii 5 (3 progres, 2 regres)

Ad.3
Zabawy ciąg dalszy... na suwnicy nie miałem dużo bo 250kg zaledwie w ostatniej serii na 12 ruchów, ale to co się działo z dwójkami to jest nie do opisania! kompletnie wyłączone czwórki...było strasznie gorąco... z kolei akcentowane wyprosty to też ciekawe ćwiczenie, jednakże musimy ławkę rzymską nieco wysunąć, byśmy mieli dwójki w pełni rozciągnięte w odróżnieniu od wyprostów na grzbiet by atakować prostowniki - tam mogą być lekko ugięte. Serii 6 (3progres,3regres)

Ad.4
Jak to odwodziciele - piekły, aczkolwiek to jest już wisienka na torcie

Ad.5
j/w.

Ćwiczenie przewodniczące na prawdę sponiewiera, a jest to cenna metoda dla opóźnionych grup czy partii :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
ledwo szyna zdjęta a już przysiady ciśnięte
Nie przeszkadzał paluch ?

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na co mu paluch do przysiadów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
przytrzymywanie sztangi 100kg na barkach, przecież nie puszczasz tej sztangi luźno niech se leży tylko musisz cały czas asekurować żeby się nie zsunęła.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak trzymasz mega wąsko to moze i tak, ja trzymam mega ultra szeroko, wygląda to cos w stylu krzyża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
wiesz no pierwszy dzień po zdjęciu szyny już zarzucać sztangę na bary i ćwiczyć wydało mi się mocnym pomysłem, ale znowuż na największym ciężarze z jakim ćwiczył zrobił 32 ruchy tak więc zbyt wielkiego zagrozenia ze cos pojdzie nie tak pewnie nie bylo

Zmieniony przez - Killing232 w dniu 2012-07-25 17:21:23

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
tak, luzik w chuy polecam powtórzyć. Obawa o palca, na 140kg musisz to przytrzymywać dłońmi, nie chciałem ryzyzkować bo łapie wąsko.
szyny nie mam od 2 dni, dziś mi ściągali szwy.

Zmieniony przez - Antos098 w dniu 2012-07-25 17:23:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z dlugoterminowym rozkladem treningu

Następny temat

Stagnacja

WHEY premium