SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

“Nasze życie zawsze pokazuje rezultat naszych dominujących myśli.”Dziennik Antos098

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 192738

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
nie, to nie jest powiedziane, stestowałem póki co)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Znów mi powiadomki od Ciebie padły ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
01.08.2012

Dół

Rozgrzewka ogólna

*uginanie podudzi leżąc

1. Przysiady + wysoki step

*uginanie podudzi leżąc

2. Uginanie z hantlem na skosie + martwy na sztywnych

*uginanie podudzi leżąc

3. Suwnica stopy szeroko na platformie + akcentowane wyprosty na ławie rzymskiej

*uginanie podudzi leżąc

4. Przywodzenie nóg siedząc

*uginanie podudzi leżąc

5. Odwodzenie jednonóż

*uginanie podudzi leżąc
______________________________
Dwójki skatowane, nie bd się zbytnio rozpisywał bo nie napiszę nic nowego, w ćwiczeniu przewodniczącym zastosowałem przeróźne wariacje np. zrobiłem 20pow ugięć z przedramionami opartymi o poduszkę - wyprostowałem się, lecz biodra cały czas przylegały w tej pozycji robiłem bardzo krótkie ruchy z naciskiem na mocne rozciąganie - znów położyłem przedramiona na poduszkę i kolejne ugięcia, wyprostowałem się i robiłem pełne ruchy ugięć z wyprostowanym tułowiem, położyłem się na poduszkę (klatka ściśle wepchnięta) i robiłem ugięcia w tej pozycji itp itd.. łącznie na ostatnim secie wykonałem 60pow sponiewierało mnie tak, że jeden gość pomógł mi wstać a co najlepsze od zaciskania zębów spompowała mi się żuchwa... nigdy tak nie miałem...jednak ciężkie serie robią swoje. Uwaga jeszcze co do uginania podudzi z hantlem między stopami - REWELACJA również NA ŁYDKI!!!!!! kiedy sztangielka znajduję się na samym dole to, żeby nie wypadła obciągamy stopy i w pozytywie znów ściągamy stopy by aktywować dwójki poprzez ścisk pośladków - jaby ktoś szukał ćwiczenia na łydki to POLECAM!! z tym, żeby nie robić ugięć a jedynie obciągać i ściągać stopy przy wyprostowanych podudziach to jest raz, a dwa kolejne ŚWIETNE ćwiczenie na łydki - dziś przypadkowo odkryłem - ściągamy drążek wyc. górnego tak jakbyśmy robili tricepsy - ramiona są wyprostowane i blisko bioder - ciężar duży, odrywamy jedną stopę od podłoża i robimy wspięcia jednonóż!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spompowana żuchwa niszczy - gratuluję wejścia na wyższy poziom treningu kulturystycznego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Kolega ma nowy fetysz - katowanie dwójek!

Trening godny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
obolała szczeka do normalka gorzej jak ci naczynka w oczach popekaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609934
ja obolałej szczenki nie miałem nigdy, ale ostatnio własnie jakaś żyłka mi chyba w oku pękła bo to białe miałem bardziej czerwone(taka czerwona pajęczynka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
szczenki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Hubert, do którego dziennika nie wejdę to orty wychwytujesz, niemal tak jak Szicia idzie przywołać dowolnym tematem ocierającym się o seks...

A co do Antka to w najbliżych dniach pojawią się nowe wariacje na temat, czyli:
Allahy drążkiem łamanym w oparciu o modlitewnik z równoczesnym spinaniem odwodzicieli
Ośle wspięcia z wypadami nogami do tyłu i przeciwwagowym unoszeniem hantli przodem
... oraz wiele innych! Gorąco zachęcamy do poszukiwania nowych natchnień ekwilibrystyczno-gimnastycznych w kulturystyce czuciowej.

Ja się boję co się stanie jak moda na "anty mainstreamowość" wejdzie na pełnej kvrwie na siłownie, będę się czuł jak społeczny wyrzutek robiąc te martwe i wiosła bo już większość robi coraz to ciekawsze ćwiczenia.
PS Jak coś to do usłyszenia za jakiś czas, zależnie od tego na ile knebla wychwycę!

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pyerdolisz z roznych tematow sobie robie jaja czesto to Ty tylko o tym pozatym walenie konia a sex to roznica
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z dlugoterminowym rozkladem treningu

Następny temat

Stagnacja

WHEY premium