SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

“Nasze życie zawsze pokazuje rezultat naszych dominujących myśli.”Dziennik Antos098

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 192363

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nie, to się nazywa Antoś

Dobry trening, waga już prawie trzycyfrowa, więc stagnacji nie ma, saa na razie zbędne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Się okaże
dałem dupy trochę z tym wyciskaniem sztangielkami, bo zamiast 40-tek wziąłbym sobie 36-tki i zrobiłbym tym 14-16 ruchów, co bardziej by sprzyjało budowaniu masy mięśniowej barków i siły setowej, na następnym treningu tak zrobię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Zamierzasz wziąć kiedyś "witaminki"? Czy cały czas będziesz jechał na sucho?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
jak mam wprost pisać i bez ogródek - tak zamierzam, póki co i tak osiągam lepsze wyniki siłowe i masowe niż użytkownicy saa, którzy się nie starają na treningach ani nie słuchają swojego organizmu, lecz moja sucha era też się niebawem skończy, mam już wstępny termin, choć wiele razy to odkładałem. Nie będę nawijał Wam makaronu na uszy, że na sucho da się zrobić 76-80cm w udach dobrego mięśnia czy 50cm w obwodzie ramion i żadna wiedza tego nie przeskakuje. Moja szczera odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Ależ ja Cię o nic nie oskarżam Jestem wprawdzie przeciwnikiem dopingu, ale nic mi do tego, co robią inni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ToBeBetter
Ależ ja Cię o nic nie oskarżam Jestem wprawdzie przeciwnikiem dopingu, ale nic mi do tego, co robią inni.


Ależ ja wcale tego tak nie odebrałem:) Po prostu są ludzie, którzy mają na prawdę miliard w rozumie na temat: diety,treningu i suplementacji i wydaje im się, że naturalnie są w stanie łamać wszelkie granice, rzeczywistość natomiast bywa brutalna i Ci super oczytani goście zrobią z 1 może 2cm więcej niż osoba, która nie jest aż takich wysokich lotów, jeśli chodzi o wiedzę - nic poza tym:) A bez dopingu sport nie miałby sensu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36395
i to mi się podoba, nie jestem przeciwnikiem dopingu w tym sporcie jeżeli osoba stosująca osiągnęła już max na sucho i wie co robi.
Za to szkoda mi ludzi, którzy w wieku 18 lat robią pierwsze cykle na metce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jestem 100%towym przeciwnikiem koksu!
tym bardziej w mlodym wieku to glupota, co z tego ze wezmie ta metke i pojdzie te 90 czy 100 na klate jak pozniej na strosc zj**ane serce, kregoslup, fivt itd

a tak powaznie to sam jestem ciekawe jakie bedziesz mial efekty On
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Shitman

Ty przynajmniej wyciskasz więcej od starych wyjadaczy,koksujących od lat Więc jesteś usprawiedliwiony

Antoś

Fajnie że nie ściemniasz.Nie lubię ludzi którzy próbują oszukiwać wszystkich dookoła

Chociaż jeszcze długa droga przed tobą,jeżeli mowa o sylwetce
Myślę że jeszcze naturalnie możesz dorzucić sporo kg.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ronie220

Antoś

Fajnie że nie ściemniasz.Nie lubię ludzi którzy próbują oszukiwać wszystkich dookoła

Chociaż jeszcze długa droga przed tobą,jeżeli mowa o sylwetce
Myślę że jeszcze naturalnie możesz dorzucić sporo kg.


Nie ściemniam bo oszukiwałbym samego siebie, wierząc w bajki o 7 krasnoludkach i sierotce Marysi. Wiem, że długa droga, ale już jakieś początkowe kształty zaczynają wychodzić na wierzch - jakieś podstawy. Sporo kg to raczej nie, bo uwierz, że i tak robię co mogę, ale jeszcze wcześniej poleci pewnie kreta, której nie jadłem już xx miesięcy na moją korzyść zresztą, bo kiedyś sądziłem, że wyniki siłowe i masowe można poprawiać tylko przy obecności kreatyny.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z dlugoterminowym rozkladem treningu

Następny temat

Stagnacja

WHEY premium