SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ile czasu doszliście do 100kg na klatę?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2144
Czesc! Ciekawi mnie ile czasu wam zajęło dojscie do tej granicy 100kg.Od chwili gdy zaczynaliscie do 100kg. Mnie jeszcze daleko wiec sam nie mogę napisać, ale dopiero zaczynam przygodę z siłką i tak mnie to bardzo ciekawi ile by zajęło czasu przejscie z obecnego rezultatu do 100 ) ha więcej nie pisze bo nie chce się ośmieszać :D:D:D Wpiszcie jak wam się będzie chciało jak to u was wygląda. Pozdro!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Wśród osób zaczynających swoją przygodę z treningami siłowymi większość pierwsze czym myśli jako swój cel, to zbudowanie masy mięśniowej, estetycznej sylwetki i siły, aby móc pochwalić się kolegom, ile to możemy wycisnąć na ławeczce płaskiej. Wśród mężczyzn rywalizacja jest powszechnie obecna. Nawet w tym kierunku. Co trzeba zrobić, aby uzyskać jak najlepsze efekty siłowe i jak najszybciej dojść do 100 kg na klatę? Przede wszystkim należy skupić się w 100% na naszej diecie i treningach.

Wraz z budową masy mięśniowej wzrastała będzie również siła mięśni. Pamiętać jednak należy o tym, żeby nie przesadzać z angażowaniem klatki piersiowej. Jest to jeden z podstawowych błędów osób początkujących. Podchodzą do treningów z myślą, że im mocniej i ciężej trenują, tym lepsze będą efekty. Niestety nie wygląda to w ten sposób. Zdecydowanie nie należy podchodzić do rekordów zbyt często. W ogóle schodzenie do jednego powtórzenia maksymalnego jest bardzo rzadko stosowanym zabiegiem. Nawet wśród trójboistów. Z kolei wśród amatorów siłowniownych dość powszechne. Trening powinien być ułożony sensownie. Zakres powtórzeń od 6 do 12 w zależności od ćwiczenia. Niezmiernie ważna jest poprawna technika wykonywania ćwiczeń. To ona w głównej mierze pozwoli na uzyskanie szybszych efektów przyrostu siły.

Zwiększanie siły, to nie tylko trening i dieta, ale również odpowiednia regeneracja. Zdecydowanie należy pamiętać o tym, że nasz układ nerwowy potrzebuje odpowiedniej ilości snu. 7-8 godziny dziennie, dobrej jakości snu, będzie bardzo istotnym czynnikiem decydującym o uzyskanych efektach.

Więcej na temat budowania siły można poczytać w tym artykule: http://potreningu.pl/articles/4813/trening-na-sile--metoda-ciezkoatletyczna



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Cwicze 2 i pol roku nie nie wiem ile wiciskam ale pare kilo ponizej 100 i nie przeszkadza mi to bo sila mnie nie obchodzi. Na plazy nikt Cie nie zapyta ile bierzesz na klate.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od kwietnia do grudnia z przerwą na wakacja (zero ćwiczeń na siłowni). Waga podobna do tego co mam w profilu bo to też sie liczy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
mi to zajelo 1,5 roku

Paszczak sog za ten tekst:
"Na plazy nikt Cie nie zapyta ile bierzesz na klate"
dokładnie to wszystkim powtarzam
ja wole dobrze wyglądac,dobrze sie czuc niz byc otłuszczony i wyciskac XXXkg
tyle ile cisne aktualnie wystarcza mi zdecydowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Damixxx chcialem odbic ale juz Ci dawalem w tym dziale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie musisz być otłuszczony zeby tyle wyciskać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
wiem,ale
wole dobrze wyglądac niz tachac duzo zelaza i wyglądac jak wieprz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

Popatrz na trójboistów z kategorii tak do 82,5kg czy wyglądają jak wieprze??
Wiadomo, ze idelnej rzeźby nie da rady sie zrobić, ale jeśli nie startujesz w zawodach to mozesz targać trochę mniej i również extra wygladać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2144
ojjj panowie spodziewałem się innych odpowiedzi. Szczerze wam powiem że ćwiczę dla siebie a nie dla jakichś ****** ludzi na plaży, a tym bardziej dla lasek, które lecą tylko na kase, fury itp. Pozatym zgodze się z Kubą ze można ładnie wyglądac i duzo wyciskać. Nie wszyscy którzy duzo cisną są otłuszczeni (wy chyba otłuszczeni nie jesteście a powyzej 100kg wyciskacie :P) - no ale to taka mała dygresja. Ja chcę to połączyć, wyglądac spox i tak pod 100 wyciskać, fajna sprawa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuba jesteś dobrym produktem na zawodowego wyciskacza. Przy twojej wadze wyciskać 110kg to już naprawde dużo, jeszcze w tym wieku. Nie zastanawiasz się nad zawodowstem??

Damixx ja myślałem, że ty masz conajmniej 20 lat :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
heh jeszcze mi brakuje troche
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

%-)Obraz inteligencji polskiej mlodzieży%-)

Następny temat

Abonament

WHEY premium