SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ile czasu doszliście do 100kg na klatę?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Myślę, że nie ma to specjalnego znaczenia w jakim czasie określona osoba wycisnęła sugerowane 100 kilogramów na klatkę piersiową. Każdy z nas jest inny, trenuje inaczej, ma inne predyspozycje pod tym kątem, więc każdy dojdzie do tego wyniku w innym czasie. Niektórzy po roku, inni w ogóle, a znam osoby, które wycisnęły tyle już na pierwszym treningu, więc jak sam widzisz rozpiętość tutaj jest bardzo duża. Jak chcesz uzyskać najlepsze wyniki pod kątem wyników siłowych i sylwetki, to sugeruję wrzucić w odpowiednich działach swoją dietę i trening siłowy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 236 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1378
domer
Myślę, że nie ma to specjalnego znaczenia w jakim czasie określona osoba wycisnęła sugerowane 100 kilogramów na klatkę piersiową. Każdy z nas jest inny, trenuje inaczej, ma inne predyspozycje pod tym kątem, więc każdy dojdzie do tego wyniku w innym czasie. Niektórzy po roku, inni w ogóle, a znam osoby, które wycisnęły tyle już na pierwszym treningu, więc jak sam widzisz rozpiętość tutaj jest bardzo duża. Jak chcesz uzyskać najlepsze wyniki pod kątem wyników siłowych i sylwetki, to sugeruję wrzucić w odpowiednich działach swoją dietę i trening siłowy.



Masz rację np u mnie
Rekordy
Klata 120x6
Przysiad 160
Martwy 160

To i tak I tak z klata mam problem mały progres robię różne ćwiczenia i stoję w miejscu a z nogami i plecami nie mam problemu cały czas progresuje...

Rozcwiczyc się dobrze pod kątem klaty, nóg pleców, i zobaczyć może masz silniejsze nogi albo plecy iść pod tym kątem niż wbić w głowę sobie 100kg na klatę i się męczyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

%-)Obraz inteligencji polskiej mlodzieży%-)

Następny temat

Abonament

WHEY premium