SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

“Nasze życie zawsze pokazuje rezultat naszych dominujących myśli.”Dziennik Antos098

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 192928

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
dziś odpoczynek jutro barki:)
Ronnie jak wrzucę to na pewno napiszę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Ty lepiej powiedz, kiedy mleko wrzucisz do cyklicznej suplementacji %)

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Mleko to potreningowa insulina dla biednych (i tolerujących laktozę )!

Antoś a Ty ładuj baterie, bo znów będzie epic fail

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie zgadzam się!

Mleko to booster IGF-1 dla wszystkich, a dodatkowo katalizator sraczki dla nietolerujących laktozy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
A co ma tutaj IGF do wyrzutu insuliny? Kurde, no tu nie ma obrazków żebyś mnie w pole wywiódł. Zresztą to dziennik Antosia, a tu się spamu nie toleruje. Przenosimy się do Ciebie?

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
kamikaz
A co ma tutaj IGF do wyrzutu insuliny?


A co ma insulina do IGF-1?

kamikaz
. Zresztą to dziennik Antosia, a tu się spamu nie toleruje. Przenosimy się do Ciebie?


Moszna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Niestety filmów nie będzie, gdyż nie mogę dziś razem z Adrianem trenować i całkiem możliwe, że dziś też zrobię ramiona a jutro sobie odpocznę....w sobotę nogi i już muszę obiecać, że będzie sporo filmów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
17.05.2012

Naramienne

Rozgrzewka ogólna

1. Wyciskanie sztangielkami siedząc
2. Unoszenie bokiem siedząc
3. Unoszenie przodem siedząc w oparciu o ławkę skośną
4. Krucyfix siedząc
5. Face pull
6. Dualset: unoszenie przodem z supinacją nadgarstków stojąc + szrugs jednorącz z rączką wyc. dolnego (dopalenie)
__________-
Jednak zrobiłem same naramienne, a jutro z Adim idziemy ramiona zrobić porządnie :) trening bardzo wymagający, bo w każdym ćwiczeniu bazowałem na dropie, a więc było sporo krzyku na czasem wręcz śmiesznych ciężarach: wyciskanie sztangielkami skończyłem na 35kg na 13 ruchów + drop: 30kgx8 + drop: 27kgx7 + drop: 24kgx8 + drop: 21kgx9 + drop: 18kgx12 + drop 15kgx5 łącznie suma powtórzeń w takim jednym dropie wyniosła: 62pow i było zaaaaaaaaaaaaaaaayebiście cięzko... po tym unoszenie bokiem też na dropie, skończyłem na 21kg na 15 ruchów i drop: 18kgx10 i drop: 15kgx11 i drop: 12kgx13 i drop: 9kgx15 i drop: 5kgx6 masakra.....barki wyły z bólu, ale nie poddawałem się czas na unoszenie przodem, gdzie na początku były ładne pełne ruchy, ale później Panowie to jest awykonale...robiłem półruchy i w końcu nawet ćwierć ruchy, ale cały czas podnosząc przednim aktonem barków, bez żadnych wymachów....a ciężary śmieszne, dajcie spokój... 9kgx12 i drop: 5kgx15 i drop: 4kgx8 4kg...śmieszny ciężar, można tym rzucać na odległość a sprawił największy ból i trudności, fatyga mięśni jednak to dobra rzecz...piekielnie dobra!!!! krucyfix....miło wszedł wystarczyła 1 seria na 5kg sztangielkach na 20 ruchów.... face pull, ciężary zawstydzające - dosłownie, nigdy nie pamiętam bym robił czymś takim...psychika zmiażdżona..ale też 1 seria na 30 ruchów i dualset na dopalenie to już była walka z samym sobą, kiedy czujemy ze mięśnie nie mogą, a głowa idzie dalej... uczy mocno pokory takie doświadczenie treningowe, unoszenie przodem robiłem na 4kg sztangielkach z supinacją, czyli z młotka przechodzimy do nachwytu na linii barków i szrugs jednorącz by poprawiać swoje mind-muscle dla tej okolicy, gdyż mam zanik kapturów, więc je poprawiam i będę robił je razem z grzbietem i barami.

Uwagi techniczne dotyczące słuchania własnego ciała : dziś trochę poexperymentowałem na wyciskaniu sztangielek siedząc - najpierw robiłem ruchy takie jak zawsze, ale jednak mimo wszystko coś ten tric pracował, no niby dosyć zrozumiałe, ale chciałem go jeszcze ograniczyć i zacząłem wyciskać od kolców barkowych do dosłownie czubka uszu, czyli wyobraźcie sobie ten w zasadzie krótki ruch...ale tak mnie to sponiewierało, że głupie 15-tki musieli mi podawać bo nie dałem rady zarzucić!! a barków nie miałem nigdy przedtem tak zakonturowanych....czucie mięśniowe najważniejsze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21607 Napisanych postów 30837 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871020
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
rozpiętki na barki tzw. trzymasz podchwytem pozycja wyjściowa na samej górze na wyprostowanych rękach i opuszczasz do linii barków
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z dlugoterminowym rozkladem treningu

Następny temat

Stagnacja

WHEY premium