SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

“Nasze życie zawsze pokazuje rezultat naszych dominujących myśli.”Dziennik Antos098

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 191742

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260190
Prawda jest taka,że jest mało mięsa w Twojej sylwetce i gadanie,że spory bf itp.to takie szukanie usprawiedliwienia na sile,dużo pracy i lat jeszcze trzeba.Taką mam opinię bez żadnej złośliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Bo Dwojki sporo odstaj od Czworek dlatego np. przy suwnicy wyglada to słabo.

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-05-20 12:50:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
kamikaz
*choć nie do końca, mamy takie jedno lustro boczne na siłowni - wypukłe albo cholera go wie co, w każdym bądź razie patrząc w nie widzi się poszerzony obraz i na dodatek ze światłem bocznym. Tam nie patrzy się na pas, ale na łapę/nogi. Świetna sprawa, polecam!


Mój brat robi w handlu i powiem Ci, że wszystkie sklepy zamawiają lustra o krzywiźnie "wyszczuplającej" klienta, a siłownie często (ale już nie zawsze) robią dokładnie na odwrót.

Dlatego po powrocie ze sklepu do domu dziwimy się, że jesteśmy grubi, a po powrocie z siłowni- mali. Niestety od początków XX wieku umysł człowieka jest prany już od momentu wyjścia na ulicę



Masuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
a ja się niczym nie usprawiedliwiam, to co piszą inni - OK :) wiem o tym i będzie więcej - kwestia czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Pyerdol tych znawców XYZ, co nigdy nikt nie widział - rób swoje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
napiszę tak: nie szukajmy kłótni tam gdzie jej fizycznie nie ma :) koko spoko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Widzę że kolejny "przyjemny' trening za tobą A jak tam dzisiaj się trzymają nogi?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
bywało lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
nogi jak zawsze skatowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
21.05.2012

Klata

Rozgrzewka ogólna

1. MDS duży skos/średni/ujemny
2. dualset: rozpiętki gilotynowe + dolne na bramie
3. wycisk mlotkowo na średnim skosie
4. pompki klasyczne (dopalenie)
_______________
Ledwo chodzę to dziś taki lżejszy trening klatki zrobiłem w MDS'ie po 12 ruchów dla każdej płaszczyzny na 24kg hantlach, jakość każdego powtórzenia i klatka słusznie się pompowała. Dualset rozpiętek gilotynowych i dolnych palił klatkę - to lubię :) wycisk młotkowo na małych ciężarkach, ale bardzo dobre spięcie i jeszcze większa pompa i na koniec pompki klasyczne na dopalenie - piersiowe nabrały pełności i grubości. Później Adrian zmusił mnie do robienia łydek, choć mam takie na nich DOMS, że się w głowie nie mieści, ale jak trzeba to trzeba to zrobiłem wspięcia na podwyższeniu. Trening ok.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z dlugoterminowym rozkladem treningu

Następny temat

Stagnacja

WHEY premium