SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

“Nasze życie zawsze pokazuje rezultat naszych dominujących myśli.”Dziennik Antos098

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 191866

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Ja tam widuje 'Eustachego', ktory przerywa czytanie książki na siłowni by zrobic serie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze czyta rozpiske
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
georgu również mam to gdzieś i nie spamujcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
po rzymskiej + mc to pewnie prostowniki spompowane masakrycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
pompa swoją drogą, ale jaki ból.... a wiadomo, że jak prostownik mocno umęczony to i chodzenie sprawia lekkie trudności, ale bardzo dobry dualset mimo wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Tylko czemu na odwrót, robienie mc na zmęczonych prostownikach to jak lać się po kolanach przed biegiem.

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Szczerze to mi się lepiej robi mc na zmęczonych prostownikach niż na świeżych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
31.05.2012

Naramienne

Rozgrzewka ogólna

1. Arnoldki siedząc
2. Unoszenie przodem ze skrętem
3. Unoszenie bokiem za pośladkami + unoszenie bokiem w opadzie
4. Podciąganie sztangi do krtani w opadzie
5. Szrugsy Haneya
______________________
Arnoldki 9kg,12kg,18kg,21kg - docelowa, na 16rep i regres: 15kg,12kg na ponad 20 ruchów, unoszenie przodem na głupich 9kg, ale 15pow i od razu regres 7kg i 5kg powtórzeń nie liczyłem, tzn po 18-tym przestałem.. unoszenie bokiem za pośladkami - dość ciekawe ćwiczonko bardziej izolujące te boczne aktony, ciężary małe ale czucie bardzo dobrew połączeniu z unoszeniem bokiem w opadzie - miazga!! odpowiednio na 5kg,7kg i regres 5kg - barkom już więcej nie było trzeba i ostatnie na nie ćwiczenie, żeby jeszcze mocniej dopieścić te tylne aktony co też da świetną optyczną podstawę do grubszego czworoboka - podciąganie sztangi do krtani - ciekawy ruch, nie da się go zrobić przy naturalnej krzywiźnie kręgosłupa - kot jest po prostu, natomiast dużo nie brałem bo progres: 30kg,50kg,70kg po 12-15ruchów i regres 50kgx20 i 30kgx28, ale czucie bardzo godne! spokojnie tam można i 90kg założyć bez zagrożenia kontuzją, to też dało mi troszkę do myślenia w temacie kotów i generalnie jest tak jak kiedyś tam przypuszczałem - napięty prostownik + kot = prawdopodobieństwo kontuzji, rozluźniony prostownik (brzuch spoczywa na udach, nie ma napięcia na lędźwiach) + kot w piersiowym 0 zagrożenia, za to bardzo dobre czucie, oczywiście nie polecam początkującym, trzeba umieć się wczuć, co też w zasadzie pociągnęło za sobą drugi wniosek, że na filmach chociażby z Arnoldem i innymi z tamtej ery podciągali sztangę do brzucha(dla grubości grzbietu) na garbie...ale zawsze stali na podwyższeniu - nie głupie, rozciągnięcie najszerszego jest głębsze a można wspaniale sponiewierać i budować grubość swojego grzbietu - przetestuję na pewno, bo takie klasyczne wiosło zawsze mi budowało jeszcze bardziej zewnętrzne rejony (dolne) najszerszego i były jeszcze szersze a nie grubsze. I na koniec szrugsy haneya - drążek wyc. dolnego (może też być sztanga) na lekko ugiętych ramionach trzymany z tyłu i robimy klasyczne szrugsy - bardzo dobrze piekło!! teraz rewelacyjnie czuję całe barki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Żadnych suplementów rozumiem nadal nie stosujesz?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
dobrze rozumiesz, aczkolwiek czekam na paczkę z sfd, mimo że wyraźnie napisałem w uwagach, żeby kurier się zjawił w godzinach od 15 do 20 to mi kurva dzwoni już 2 dzień z rana o 9, kiedy pracuję, że on ma paczkę dla mnie i że czeka pod drzwiami...jeszcze śmiał wyjechać z tekstem, żebym ją odebrał w sortowni przy ul. Paprotnej to go zyebałem za ojczyznę... najwyżej mi ją podrzuci w przyszłym tyg, trudno.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z dlugoterminowym rozkladem treningu

Następny temat

Stagnacja

WHEY premium