SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

“Nasze życie zawsze pokazuje rezultat naszych dominujących myśli.”Dziennik Antos098

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 191855

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
A czy ja mówię, że on mało osiągnął? Gdzie tak napisałem?
Po prostu napisałem to w stylu Knifa, nie masz prawa się wypowiadać, bo mniej ode mnie dźwigasz...

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Musicie się kłócić o to czy to była ironia czy nie?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^
zmień avka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Hubert, zgadzam się. Dziwnym trafem w dziale dla trójboistów w podwieszonych nie ma żadnego planu typu FBW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Fbw to też jest split-czyli podział.Ze względu na ilość trenowanych grup.To tak na marginesie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
każdy system treningu działa,tylko na jednego działa "taki" a na drugiego "taki" jedyne co mi się bardzo nie podoba w tej całej dyskusji to wywyższanie się tego pana na "K"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja osobiście cenię sobie wiedzę pana Knifa, Antosia, czy wielu innych ludzi. Niektórzy z tego forum mają naprawdę wybitną wiedzę. Trzeba tylko umieć myśleć i wyłapywać, w czym mają rację, a w czym po prostu duma nie pozwala im odpowiedzieć "wbrew sobie".
Dla mnie Knife jest ukierunkowany głównie na siłę i nie potrafi czasami zrozumieć, że budowaniu siły nie jest równe, budowaniu sylwetki. Dziwna jest też argumentacja, że wszyscy trójboiści ćwiczą planami FBW. Jest przecież wręcz przeciwnie np. 5/3/1 (poważany plan trójbojowy). Nie mam tak tęgiej głowy, żeby wdawać się tu w dyskusję. I po roku ćwiczeń, jedyne co mogę powiedzieć, to jedno, żeby plan był efektywny musi być speriodyzowany.

Pozdrawiam i już nic nie piszę, bo nie chcę Antosiowi spamu robić :)

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2012-05-09 15:07:28

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Dla mnie Knife jest ukierunkowany głównie na siłę

raczej na swój czubek nosa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36395
A najbardziej mnie drażniło gdy chciałem porady odnośnie splita w TDP bo powiedziałem, że przy FBW nie czepię przyjemności z treningów to od razu zostałem opyerdolony -,- Rób FBW albo nie będzie efektów i chvj :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z dlugoterminowym rozkladem treningu

Następny temat

Stagnacja

WHEY premium