SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

“Nasze życie zawsze pokazuje rezultat naszych dominujących myśli.”Dziennik Antos098

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 192807

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
ładnie tak panie nazywać?


kami,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
widzisz bo Ty się oglądałeś za dziećmi, a ja za ich mamami - taka różnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Czy oby wszystkie tamtejsze mamy nie były z tatusiami, czy coś przegapiłem?

Chociaż zwracam honor, ta babcia co się do Ciebie uśmiechała i zagadywała przy przeciąganiu ręcznika wyglądała mi na wolną, If you know what I mean

Zmieniony przez - kamikaz w dniu 2012-07-07 09:28:00

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21595 Napisanych postów 30817 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870826
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
dobra Adrian nie spamuj bo Cię zbanuję w internecie jak i w rzeczywistości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Najpierw musiałbyś mnie złapać, a po dzisiejszym treningu będziesz się ruszać jak geriatryk po lewatywie, to do poniedziałku-wtorku się nie boję.

Ok, koniec spamu, bo miejsce na królewską wypiskę nóg musi być!

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
07.07.2012

Nogi

Rozgrzewka ogólna

1. Suwnica stopy nisko na platformie
2. Kacze chody
3. Wyprosty siedząc
4. syzyfki
5. Przywodzenie nóg siedząc
6. Uginanie podudzi
7. MC na sztywnych
________________________
Ad.1
Za radą MICHAŁA KARMOWSKIEGO atakowałem dziś mocno medialisy na suwnicy, nie ma co pyerdolić czucie takie, że ma się ochotę zablokować suwnicę, paliło niesamowicie, a ciężary śmieszne - tak słabe mam medialisy.

Ad.2
Również wykonane za radą Michoka - masakra, do tej pory nie zdawałem sobie sprawy z tego, że tak znaczące obniżenie pozycji mocno przetyra medialisy... były kompletnie spompowane!

Ad.3
Też wykonywane w specyficzy sposób, również za radą - nie trzymając się uchwytów, zaczynam to rozumieć - grzbiet się opiera o oparcie a tyłek jest lekko uniesiony za sprawą ciężaru - biodra wyżej niż być powinny = inne zaangażowanie głów. Stopy neutralnie, bez wydziwiania to-out.

Ad.4
Dobicie... już kompletne kopanie leżącego:)

Ad.5
Dobry pomysł by przywodziciele zrobić w środku treningu przed dwójkami, dobrze wypełnione nogi:)

Ad.6
Progres i to nie byle jaki, bo na 90kg kończyłem, wystarczyło poprawić technikę i voila! Myślę, że w ostatecznym progresie zimowym pęknie cała maszyna i to na kilkanaście ruchów!

Ad.7
Na 40-tkach hantlach kończyłem z pełnym czuciem dwójek i pośladków, potem regresy klasycznie jak zawsze.


Wiem już na pewno, że uda będzie trzeba podzielić w zimie na zewnętrzne i wewnętrzne rejony, by je mocno poprawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ee widze tera u michala cwiczysz

kacze chody z pozoru slabe ale pamietam ten bol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
jak u michała? poradziłem się go tylko.
Tak słabe....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Jak to? Poradziłeś się kogoś innego, przecież to Ty wszystko wiesz i wszyscy oczekują porad od Ciebie?

Jakieś foty po cyklu krety będą?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z dlugoterminowym rozkladem treningu

Następny temat

Stagnacja

WHEY premium