Domowa siłownia Briana Shawa ma poważną konkurencję. Jon Call znany również jako Jujimufu, który jest znanym akrobatom, wykorzystującym elementy kulturystyki podczas treningów, pochwalił się ogromną prywatną siłownią za bagatela 500 000 $!  Jest wyposażona lepiej niż większość komercyjnych siłowni i ma wszystko, co można sobie zamarzyć. Naprawdę wszystko. Znajdziecie tam sekcję do ćwiczenia trójboju siłowego, gimnastyki, strefę cardio i dwie sekcje kulturystyczne - do ćwiczenia górnej oraz dolnej części ciała. 

W części do treningu trójboju siłowego znajdują się podstawowe elementy takie jak stojaki, talerze, sztangi, w tym nietypowa sztanga kadillac. Ponieważ Jujimufu jest najbardziej znany z robienia szalonych przewrotów, trików i akrobacji, ta sekcja została specjalnie zaprojektowana, aby mógł dać przestrzeń swoim wyczynom, bez zrobienia sobie krzywdy. Znajduje się tam specjalna podłoga plyo, której używają gimnastycy olimpijscy. 

Część kulturystyczna jest prawdopodobnie najbardziej imponującą kolekcją specjalistycznego sprzętu do ćwiczeń, jaką kiedykolwiek widzieliście. Ma wszystko czego potrzeba, aby wykonać profesjonalny trening. Hantle do 70 kg, maszyny, w tym co najmniej 5 różnych do treningu klatki piersiowej, do treningu ramion, pleców i innych części ciała. Jakby tego wszystkiego było mało, ma też ławkę z wbudowanym stojakiem na hantle.

Kolekcja sprzętu do treningu dolnych części ciała, jest równie imponująca. Z takimi maszynami Jujimufu na pewno nie ominie treningu nóg. Maszyna do wyciskania nóg, robienia przysiadów, treningu łydek i mnóstwo innych.

Oprowadzając po swojej imponującej siłowni, w końcu sportowy świr prezentuje strefę cardio. Być może niektórzy z Was spodziewali się na tam cudów, ale on postawił na prostotę. Bieżnia, schody, orbitrek, rowerek i wioślarz z pewnością wystarczą do tego, by porządnie się zmęczyć.

Jujimufu wydał pół miliona dolarów na zupełnie nowy, wysokiej klasy sprzęt do ćwiczeń najwyższej jakości. Ciekawi jesteśmy, kogo będzie zapraszał na wspólne treningi. Zobaczcie wideo i dajcie znać jak Wam się podoba prywatna siłownia Jona.

https://youtu.be/Jlvg8u-QRDY

Polecamy również: Jon Call "Jujimufu" czyli akrobatyczno - kulturystyczny wariat

Komentarze (6)
_GANGSTA_

Nie powiem ma rozmach%-)

1
lordknaga

on musi byc jakims milionerem :-D

2
VeeX

Bez przesady, ma sponsorów. Poza tym ta kwota jest mocno przeszacowana. Ja na moją domową siłkę wydałem trochę powyżej 160k i mocno nie odbiega.

2
mgr_mysza

Znanym akrobatom on jest.

2
lodzianin1

Jest kasa jest zabawa lockdown mu nie grozi

3
pawel82

Na bogato...

1