SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

“Nasze życie zawsze pokazuje rezultat naszych dominujących myśli.”Dziennik Antos098

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 192697

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Nie wiem czy akurat o ten film chodzi Coktcie(?)

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ej, ja to zrobiłem bo w sumie Adrian robił...to też sobie spróbowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ronnie, o ten właśnie

Tam jest chyba więcej niż 300kg Gorzej jakby ta konstrukcja poleciała w przód - żabie nóżki


Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-06-22 10:30:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
22.06.2012

Grubość klaty + ramiona

Rozgrzewka ogólna

1. Wyciskanie sztangielkami na skosie
2. Przenoszenie Robinsona
3. Wyciskanie wąskim chwytem na skosie
4. Rozpiętki podchwytowe
5. Superset: Podciąganie na drążku wąskim nachwytem + prostowanie ramion z liną
6. Uginanie ramion stojąc + prostowanie ramion podchwytem
7. Uginanie z supinacją + Pompki trójkątne
____________________-

Ad.1
Dziś dla odmiany skos 30st i ostatnia seria 40-tkami na 21powtórzeń- zaczynam czuć kurevską moc! jest dobrze. Serii w ogóle wyszło 6

Ad.2
Też progres, sztangielka 35kg na 18 ruchów - klatka ładnie podcięta i wypełniona. Serii w ogóle wyszło 6

Ad.3
Ławka 45st i też progres 70kg 18 ruchów i regres 60kg na 24pow - klatka była blisko eksplozji! serii wyszło w ogóle 8

Ad.4
Zamiast wycisku ściskającego - cała klatka nabrzmiała i jeszcze bardziej podniesiona, dobre ćwiczonko, które możecie zobaczyć w dzienniku erwinoosa, bo nieświadomie je zrobił i dzięki temu odświeżyła mi się pamięć serii 5

Ad.5
Do drążka dodałem 2,5kg sobie później regres, supersetów łącznie 5

Ad.6
Kolejny miażdżący superset, już ramiona dobrze były nabrzmiałe, supersetów łącznie 4

Ad.7
Skromnie 3 seryjki, więcej nie dałbym rady na dziś.

Trening bardzo udany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Też spróbuje te rozpiętki skoro one mają zadziałać na wewnętrzną część klatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Bardziej plastyczna wersja,jeżeli można tak powiedzieć,więc i lepsze mind-muscle

Antoś-widzę siła idzie.Ja bym na twoim miejscu przez te chociaż kilka tygodni trzymał się wycisku na skosie 30*. Wtedy ładnie dołożysz

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Rośniesz coś małolat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Hubert -grubość grzbietu poprawiłem póki co :) czyli to co chciałem, więc chyba rosnę coś :)
Ronnie - nie, ileż można się trzymać skosu 30, trzeba na głęboką wodę zawsze:) spoko, póki co poprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 679 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8638
tamto ćwiczenie na triceps to bench dip... wykonuje je raz w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Antoś miałbym prośbę, czy mógłbyś wpaść do mnie do tematu w wolnej chwili - chodzi mi tradycyjnie o filmiki Z góry dziękuję
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z dlugoterminowym rozkladem treningu

Następny temat

Stagnacja

WHEY premium