SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

“Nasze życie zawsze pokazuje rezultat naszych dominujących myśli.”Dziennik Antos098

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 192906

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
zdazylem edytować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Spokojnie Antos, i na witaminki przyjdzie czas

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
dobry wieczor we wroclawiu!

Sa swieta, wiec z tej okazji chcialbym pozdrowic wszystkich userow sfd, ktorzy nie boja sie ciezko trenowac, wrocilem od rodziny ciutkie wypilem, ale kontaktuje w pelni takze tego...

pozdrawiam wszystkich ciezko trenujacych osobnikow tego pieknego sportu w tym wspanialym forum kulturystycznym sfd kropka pl niech moc bedzie z wami i przed wami! wesolego alleluja szampana i wszystkiego najlepszego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
szampana w wielkanoc, ja pyerdole trochę się wczoraj odchamiłem, już jestem po wypiciu 2litrów wody i czuję się dobrze. Jak coś wczoraj pisałem głupiego, to przepraszam.xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10662 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
No co ty Nic nie pisałes.

Ale żeby szampanem

Od czasu do czasu warto odchamic się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Proszę jak szlachta się bawi, szampan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
szampana nie piłem, tylko życzyłem co jest idiotyzmem xD piłem same specjały - trochę rosyjskiego paliwa lotniczego, potem denaturat zagryzany skórką od chleba


a serio: whiskey z czystą, we wtorek pójdzie dobrze grzbiet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Antoś zaintrygowała mnie twoja wypowiedź w dzienniku Longerusa:

czes c longer! musisz jesx duzo marchewek i szpinaku to masaaaad ruszt do przodu!


Możesz rozwinąć tę myśl?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
zapewne chodziło o zwiększenie podaży węglowodanów by móc rozwijać dalej masę mięśniową w ustabilizowany sposób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
jak tam po swietach , ruszly cos pas :D?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z dlugoterminowym rozkladem treningu

Następny temat

Stagnacja

WHEY premium