SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

“Nasze życie zawsze pokazuje rezultat naszych dominujących myśli.”Dziennik Antos098

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 192221

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
OK, autopsy to dalej się baw na siłowni bez ładu i składu. Nie mieszam się w to. Na tym kończymy beznadziejną merytorycznie dyskusję o tym, kto rzekomo jest kulturystą a kto nie, jeden cytat wyjaśni wszystko: "Być kulturystą - to znaczy być człowiekiem z charakterem, człowiekiem umiejącym walczyć i pokonywać trudności."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Antek, szanuj kortyzol bo mamy robić nogi, a nie "zaawansowany trening dla NATURALNYCH kulturystów". :o)))

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
02.06.2012

Nogi

Rozgrzewka ogólna
1. Odwodzenie nóg siedząc
2. Przywodzenie nóg siedząc
3. Wyprosty jednonóż (stopa na zewnątrz)
4. Wykroki chodzone (stopa na zewnątrz)
5. Dualrep: suwnica : stopy na zewnątrz + równolegle
6. Superset: Żuraw + syzyfki
7. Martwy na sztywnych
8. Superset: Uginanie podudzi leżąc + wyprosty stopy na zewnątrz
___________
Dziś trening zacząłem od odwodzicieli i przywodzicieli po 3 serie w 20pow, progresja, następnie wyprosty jednonóż 13 serii po 15pow progresja + regresja, kończyłem na 70kg w progresji, zaś w regresji na 15kg na 26 ruchów, wykroki chodzone pierwszy set z 10kg talerzami, drugi to już regres z 5-tkami - stopy stawiałem na zewnątrz by jeszcze mocniej angażować medialisy, z którymi walczę. Suwnica 10pow + 10pow, najpierw 10pow ze stopami równolegle i od razu 10pow ze stopami na zewnątrz, co daje 20pow, serii było 4 progresywne + 1 regresywna. Superset żuraw z syzyfkami po 15pow dla każdego 5 setów wyszło, martwy na sztywnych tylko 3 sety, bo więcej już by było cholernie ciężko na tak zmęczonych nogach, ale 16+pow w każdym, paliły pośladki. Kolejny superset znów wyprosty z uginaniem - 5 supersetów rzecz jasna w progresji i na dopalenie już drop dla samych wyprostów, którego nie uwzględniam do serii. Ogółem 18serii wyprostów. Na siłownię idę 15min, natomiast wracałem z niej dziś 50min.

Teraz potreningowy: 300g ryżu i 750g mięsa, bo mam dość....taki posiłek się je w godzinę czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Trening widzę z naciskiem na V.M
Ja też mam dosyć długie nogi-i też od boku są ok,V.L nawet rozbudowane.Niestety medialisy jak i przywodziciele nie istnieją,więc coś w tym jest....


Autopsy-pw

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Ładny trening, jak siadasz do takiego posiłku to jesz go z chęcią czy raczej ciężko Ci wpakować? bo jednak godzina to dużo, ale i żarcia od ciula.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
wchodzi jak w masło, ciężki trening = dużo jedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Antos jak będziesz miał chwilę zajrzyj na PW. Dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Ciężki trening + mało jedzenia = Kami

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Autopsy

Cokta, idiotą to może Ty jesteś jak nie załapałeś o co mi chodziło w tamtym temacie.



To może zamiast tak się mądrzyć, to zaczniesz trenować, bo jak się wbija do Ciebie, to każda strona wygląda tak samo pod względem obciążeń, a wszystkich pouczasz, teoretyku za 5 groszy. Dla mnie jesteś idiotą i tak i tak. Aha, jak nie potrafimy ogarnąć tych prostych stron www, to może tam sobie idź i daj nam spokój? Bo jak widzisz, nikt tu Cię za bardzo nie chce i tylko chłopakowi burdel zrobiłeś. Eloszka.

(sorry Antek, musiałem)

750g mięcha - nieźle. Tam 300g ryżu to idzie zjeść, ale z taką porcją mięcha to faktycznie można to jeść godzinke. Dobrze styrane nogi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Mikołaj, a jednak Cię nie lubię.

750g mięcha... Tak sobie myślę że przy tych ilościach co wyrabiamy, to jakby ze dwóch dokoptować to można sarnę/dzika czy inne bydle dorwać?

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z dlugoterminowym rozkladem treningu

Następny temat

Stagnacja

WHEY premium