SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

“Nasze życie zawsze pokazuje rezultat naszych dominujących myśli.”Dziennik Antos098

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 192349

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36395
Wszyscy wysokie powtórzenia teraz robią, wszyscy na rzeźbę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
staranny - robię wysokie powtórzenia na masę.
_____
21.04.2012

Nogi

Rozgrzewka ogólna

1. Wysoki step ze sztangielkami
2. Nożyce ze sztangielkami
3. Wykroki z talerzami
4. Suwnica stopy wąsko
5. Żuraw
6. Suwnica stopy w rogach platformy (palce wysunięte poza platformę)
7. Przywodzenie nóg siedząc
8. Wymachy jednonóż w tył (noga ugięta)
________________________
trening przeyebany...100razy bardziej wymagający niż jak miałem przysiady w planie. Wysoki step rozgrzewkowe po 10pow na nogę: 9kg,15kg,21kg i docelowa 30kg x13, miało być 15 ale się przeliczyłem...i regres 15kg x18 - koszmarne ćwiczenie!! kondycji zabiera mnóstwo, mięśnie palą! Nożyce kolejne ćwiczenie z tych "przyjemniejszych" rozgrzewkowe po 8 ruchów na nogę 7kg,12kg,18kg i docelowa 21kg x15 - to była walka z samym sobą!!! i regres 12kg x20 - kolejna ciężka walka....na prawdę ciężka, darcie japy na całą siłownię, słaniałem się na nogach. Wykroki z talerzami 10-tkami, poszedłem sobie na salę do aerobiku - wolna była, przespacerowałem się z nimi, od 5pow to już się tak wydzierałem, że ludzie z siłowni przyszli zobaczyć co się dzieje, łącznie z instruktorem, ale ukończyłem wykroki...jak policzyłem to przejście całej sali wkoło dla jednej jak i drugiej nogi to 26powtórzeń...MA-SA-KRA!! suwnica, nie ma o czym mówić rozgrzewkowe po 7pow docelowa 14, ale i tak ciężar był pół-śmieszny to nie ma co o tym pisać. Żuraw tylko 2 seryjki...jedna 20pow, druga 15, gdzie już musiałem sobie dopomóc opuszkami palców i kolejne ćwiczenie na dwójki: suwnica ze stopami w rogach platformy, tak curevsko pięką dwójki, że aż się zakochałem z miejsca w tym ćwiczeniu! ciężary też były babskie, ale sobie powtarzałem "jeszcze tylko 2, jeszcze tylko 2" i dojechałem jakoś na te 24 ruchy w regresie....przywodzenie nóg siedząc - jedno z lżejszych ćwiczeń, ale też przywodziciele musiały zapiec, musiały się scurvysyny odezwać...i wymachy : ćwiczenie masakrator dla pośladków, na początku ciężko mi się było wczuć w pośladkowe, ale jak już się wczułem, to też było darcie japy. Summa summarum jak któs jest mocno poyebany, może spróbować takiego treningu, ale początkujący od niego z daleka!!

Powrót do domu tempem 1km/h, na pewno nie więcej, bo szedłem 40min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36395
spoko, ironia :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja po takim trening nóg, nie dałbym rady do kuchni dojść. Gratuluję wytrwałości :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Widzę kolejny lekki trening Dzisiaj ciągi robiłem na 20p,więc wiem że to wyczyn.Nogi bolały,jakby miało je zaraz rozsadzić.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
na jakich kg Ronnie?? może być na PW
uciąłem lekką drzemkę, ledwo chodzę....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21566 Napisanych postów 30797 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870616
Łokvrwa MC na 20 powtórzeń to bym pewnie na jakiś 50kg musiał robić, żeby się nie zajechać Pamiętam jak kilka miesięcy temu leciałem regres na około 12 powtórzeń, to już wysiadałem Ale teraz będzie lepiej, już widzę lekką poprawę w wytrzymałości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Antoś,czy tylko kg się liczą? Wracam po 1,5 tygodniowej przerwie,na dodatek to moja 1 styczność z takimi wysokimi zakresami.Jak myślisz,ile nałożyłem?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Nie wiem, Stefka chociaż była??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Było i stoczydzieści Dojdę do 150 na 20 i przy mojej wadze mi styknie.Mam nadzieję że Hubert tego nie przeczyta,bo mi wyleci z aero

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z dlugoterminowym rozkladem treningu

Następny temat

Stagnacja

WHEY premium