SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

“Nasze życie zawsze pokazuje rezultat naszych dominujących myśli.”Dziennik Antos098

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 192627

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
myślałem, że po prostu nie zauważyłeś, bo mój post był ostatni na tamtej stronie, to wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
erwinoos, Antos to teraz gwiazda w DTDP, zrozum ze niema czasu dla takich amatorow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
Kami się rozkręca na tym LC

Śledzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ano się rozkręca, ale wątpie by wchodził na wysokie kcal, bo się zaleje jak beczka i tyle będzie z jego masy:)
wpadaj jak najczęściej - zapraszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Antoś po takim treningu do do tego cardio, jak wyglądał potreningowy? I jak smakuje jabłczan z sfd? W ogóle ma to jakiś smak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Buli915
Antoś po takim treningu do do tego cardio, jak wyglądał potreningowy? I jak smakuje jabłczan z sfd? W ogóle ma to jakiś smak?


jabłczan mam w kapsach - 0 smaku.
A po treningu dla odmiany wczoraj zszamałem 250g mintaja i 500g wątróbki z cebulą, 150g makaronu i trochę owoców.
_____________________
12.06.2012

Szerokość grzbietu + tricepsy

Rozgrzewka ogólna

1. Podciąganie na drążku
2. Ściąganie drążka do karku
3. Wiosło siedząc szerokim chwytem
4. Ściąganie liny wyc. górnego
5. Wiosło Gironda
6. Szrugs ze sztangielkami
7. Superset: Prostowanie ramion podchwytem z drążkiem wyc. górnego + Uginanie ramion nachwytem z drążkiem wyc. dolnego do czoła
_____________________
Ad.1
Robione w dualsecie szeroko nachwyt + neutral 4pow + 4pow (razem 8) w sekwencji 8x8 . 3 serie z wagą ciała, 5kg, 10kg, 5kg, 2,5kg, waga ciała - najszersze tak popuchły, że Adrian wymasował mi je łokciem mocno - trochę puściło. Rewelacja była.

Ad.2
Po drążku to już była mocna sprawa, 3 seyjki - 2 progresywne po 16ruchów i jedna regresywna 20 ruchów - wystarczyło.

Ad.3
Również w sekwencji 8x8 - 6 serii progresywne i 2 regresywne - w regresywnych robiłem więcej ruchów, nie mogłem się oprzeć pokusie by poczuć tą pompę na grzbiecie!!

Ad.4
Tu już skromnie 4 serie... 2 progresywne, 2 regresywne duża ilość ruchów, już grzbiet był o mały tip-topek od upadku mięśniowego.

Ad.5
Inne czucie grzbietu, minimalnie odpoczęły obszary atakowane wcześniej, ale to na nic w ostatniej serii pełny upadek mięśniowy - to lubię!! dołożyłem coś tam względem ostatniego tygodnia, bo dziś to ćwiczenie na 30kg sztangielce, w poprzednim tyg 24kg.

Ad.6
6 setów po 15-12 ruchów, bez przerwy między setami od najlżejszych sztangielek do stosunkowo ciężkich. Kaptury spalone, to był znak że koniec grzbietu.

Ad.7
Bardzo przyjemny superset, pełne czucie :)

Mam nadzieję, że za kilka tyg pojawię się z nowymi plecami :) Trening super udany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 892 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12946
Antos098

A po treningu dla odmiany wczoraj zszamałem 250g mintaja i 500g wątróbki z cebulą, 150g makaronu i trochę owoców.

Mam nadzieję, że za kilka tyg pojawię się z nowymi plecami :)


Zapewne tak szamiąc tyle, samo mówi za siebie że wymiary muszą tu i tam iść w górę

TO TYLKO MOJE ZDANIE, NIE KAŻE NIKOMU SIĘ NIM SUGEROWAĆ!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ja jem więcej i co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 892 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12946
no i też rośniesz :)

TO TYLKO MOJE ZDANIE, NIE KAŻE NIKOMU SIĘ NIM SUGEROWAĆ!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Antos098
Mam nadzieję, że za kilka tyg pojawię się z nowymi plecami :)



zobaczymy czy moc kolorowych cukierkow jest az tak wielka
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z dlugoterminowym rozkladem treningu

Następny temat

Stagnacja

WHEY premium