SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

“Nasze życie zawsze pokazuje rezultat naszych dominujących myśli.”Dziennik Antos098

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 192866

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
a mnie to g**** obchodzi
_________
29.05.2012

Grzbiet + trice

Rozgrzewka ogólna

1. Drążek w 3 ustawieniach: szeroko nachwyt/szeroko neutral/szeroko podchwyt
2. Ściąganie drążka do karku
3. Ściąganie drążka na wyprostowanych rękach w pochyleniu tułowia
4. Dualset: Wiosło jednorącz siedząc z rączka wyc. dolnego + wiosło jednorącz sztangielką
5. Dualset: wyprosty na ławie rzymskiej + MC
6. Szrugsy sztangielkami
7. High pull nad głowę sztangą
8. Dualrep: Francuz za głowę + wycisk wąsko 1:1
_________________
DOMS na piersiowych słuszne...zacząłem drążkiem waga ciała po 5pow dla każdego ustawienia, czyli razem 15, +5kg i tak samo, +10kg i po 7pow dla każdego, co razem nam daje 21pow, regres na 5kg mniej pow po 4 wyszło, znów regres na wadze ciała po 5pow wyszło dla każdego ustawienia rzecz jasna, już przy tym pierwszym ćwiczeniu paliły mnie najszersze...potem było już tylko lepiej (gorzej).. ściąganie 4 progresywne wyszły po 10-12 ruchów i regresu 2 15 ruchów, ściąganie 3 progresywne 2 regresywne - już nie chciałem nawet liczyć pow, wolałem się mocno skoncentrować na pracy mięśni, dualset: zabił najszersze...a ciężary skromniutkie bo na wiośle jednorącz kończyłem na 24kg fakt, że sporo ruchów w jednym i drugim, a wykonywane od razu po sobie, lecz nie zmienia to faktu leszczarskich ciężarków były 3 duale progresywne i 1 regresywny i na koniec dual dla prostowników...2 progresywne i 1 regresywny, choć dla ławy rzymskiej to był drop, śmieszne 110kg w martwym ważylo bardzo odczuwalnie po wyprostach, ale pełne dopięcie łopatkami bez taryfy ulgowej. Szrugsy - na początek miało być 21kg sztangielki, ale nie było...za to pod nogą były 40-tki to od tego sobie zacząłem i schodziłem już w dół - 6 serii w sumie wyszlo, high pull - nie liczyłem pow, 4 serie i na trice dualrep francuza za głowę i wycisku wąsko - MEGA !! spalone całe tricepsy, a robiłem 10-12 pow tego dualrepa - francuz za głowę i od razu wycisk wąsko to jedno powtórzenie. jest bardzo dobrze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Słaby trening, ale będzie lepiej.
HP mogłeś nagrać jak miałeś telefon. Chyba że masz nagrane i wrzucone, to poszukam. :P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
przecież ja nigdy nie nagrywam telefonem... w ogóle nie mam telefonu na treningu, bo nie lubię jak ktoś mi przeszkadza.
Wspominałem już też, że nie będę nagrywał przez jakiś czas - chcę sobie spokojnie progres zrobić i wtedy, razem z foto zresztą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie rozumiem jak mozna z telefonem przyjsc na silownie

francuz + ww fajna sprawa sam ostatnio robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
normalnie, ja zawsze z telefonem przychodze, co w tym kvrwa dziwnego?



pozatym jak bez telefonu karetke wezwiesz?

Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2012-05-29 19:25:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Fakt, to akurat jest jedna z nielicznych w Tobie rzeczy, które- co prawda z trudem, ale zawsze- dają się podciągnąć pod normalność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shit poprostu deneerwuje mnie jkak ktos pisze smsy miedzy seriami albo niedajbuk dzwoni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Antos098
przecież ja nigdy nie nagrywam telefonem... w ogóle nie mam telefonu na treningu, bo nie lubię jak ktoś mi przeszkadza.
Wspominałem już też, że nie będę nagrywał przez jakiś czas - chcę sobie spokojnie progres zrobić i wtedy, razem z foto zresztą.


1. Myślałem, że te filmiki nagrywałeś telefonem.
2. Chodziło mi o to, że szkoda że nie nagrałeś HP, gdy nagrywałeś te filmiki wcześniejsze. A nie na tym treningu. Wiem, że nie będziesz nagrywał.
3. Spoko :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Przecież nikt głupi nie jest, żeby iść na siłke sms pisać Mówie tu o niormalnie ćwiczących nie o sezonach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
zayebiście, ale to nie temat o tym czy nosić tel na siłkę czy nie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z dlugoterminowym rozkladem treningu

Następny temat

Stagnacja

WHEY premium