SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE Ladies]Ziuta, na peryferiach/ pods. s.37,76

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
No w sumie nie wiem co mam z tym fantem począć. 26kg to tyle ile dam sobie radę zarzucić na klatę z tym ustrojstwem. Nigdy nie próbowałam, jednak oceniam że nawet i moje witki dolne jednak wydoliłyby więcej .
Ze sprzętu jest na stanie:
-hantelki: problem z zarzutem i bujaniem się implikuje limit wagowy do 12kg kazda
-ustrojstwo dzisiejsze- problem z zarzutem, waga w porywach do jakichś 28
- sztanga jakies 1.8 m - cyt "przysiady to na maszynie a nie ze sztangą"
- sztanga coś ca 1.5 m - nie ma do niej stojaka
- sztanga krótka łamana do bica - nie ma do niej stojaka, tzn jest tylko przy tej bicowej maszynie, pól metra nad ziemią
- no i Smith i suwnice jakie chcieć
Tak myślałam żeby może zamieniać, raz przysiady z ustrojstwem dla szlifowania techniki a raz na Smithie dla mocy? Chociaż technikę bez odpowiedniego ciężaru chyba ciężko ćwiczyć.
Jeszcze dzisiaj wyczaiłam że są godziny w których na siłce cieciuje tylko jeden neptyk któremu wszystko zwisa. Następnym razem spróbuję się wstrzelić w te porę i przemycić ten nieszczęsny przysiad. To będzie nowy rodzaj - tzw ukradkowy, z rozglądaniem na boki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wywala cie ze silowni jak będziesz przysiady ze sztanga robiła? a jak powiesz ze twoj rehabilitant zabrania ci przysiadow na maszynie ponieważ nadwyręża to kolana gdyz twoja budowa i twoj układ ciala jest inny niz wymusza ruch maszyny? No i ze musisz wzmacniać kolana

Mi nie zalezy by ci rozbudowywac izolowanymi cwiczeniami ud tylko bys miala sile .... kurcze glupia sprawa z tym przysiadem...
sztangielek nie trzeba zarzucac przy przysiadzie mozna trzymac na dole, ale zgadzam sie ze nia wygoda ani mozliwosci progresu nie powalaja.

Dobra nie ma innej siłowni w okolicy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Dobre te owocki? Jak się nazywa drzewo i jakiej jest wielkości? Może bym sobie zasadziwszy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Obli na razie finansowo mi się nie opłaca przenosić, bo wszędzie placi się za członkostwo roczne od września do lipca (oprócz miesięcznej opłaty). Póki co muszę coś kombinować na starych śmieciach. Ewentualnie przysiadać w chałupie z plecakiem piasku
A co do wiotkich witek to chyba prawda Jak tak sięgnę pamięcią do zamierzchlych czasów to w bieganiu itp byłam tylko o włos lepsza od koślawych i kulawych, za to przodowalam w rzucaniu granatem I tyle by było na temat piłkarskich łyd

Azzi
to drzewko się nazywa nieśplik japoński (Eriobotrya japonica) i jest dość duże, ma ze 3-4 metry. Owoce są kwaskowate, w konsystencji coś jak brzoskwinie. Szaleję za nimi, ale ja za wszystkimi owocami szaleję . Tylko w Polsce jest chyba za zimno dla nich. Kwitną dość wcześnie, na początku lutego, to by wszak biedaki wymroziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
24-05

DNT
Rowerek 40 min relaksowo i brodzenie po wodzie. Słaba jakaś jestem na ciele i umyśle. Ledwo się przeciągnęłam przez dzień.

Micha

+suple insulinowe
+bazylia, kapusta kiszona

Czy mi się wydaje czy widziałam u kogoś w dzienniku że od kozieradki się capi kozą?


Zmieniony przez - ziuta w dniu 2012-05-24 23:31:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
25-05

13 dzień protokołu insulinowego

Trening

Pull 3s x8
A1. MC 7x28kg, 52kg/ 54kg/ 55kg
A2. uginanie ramion 6kg/ 6kg/ 6kg
B1. opuszczanie na drążku: 4x podciąganie+4x opuszczanie/ 10x/ 9x
B2. MC Romanian 48kg x 7/ 46kg x7/ 42kg x7
2 pierwsze serie z 2s przerwą w środku - łapy nie wytrzymywały
C. brzuszki z ciezarkami 3kg 4x 12

Nie wiem czy dzisiejszy trening można zaliczyć do czystych czy na dopingu, bo działałąm w afekcie. Wqrw mną powodował nieprzeciętny na okoliczność zerwania się z roboty i czekania na dupie w chałupie cały boży dzień na kuriera z przesyłką z suplami. O ja naiwna. Oczywiście zrobił to co zwykle – nie chciało mu się szukać ulicy, to napisał że adres nie istnieje Dzwonić się i dopytać nie mają w zwyczaju. Teraz muszę wydzwaniać na ich płatny numer i zawalić następny dzień pracy na płonnym oczekiwaniu albo na krążeniu i szukaniu ich bazy 40 km stąd
Się obawiam że ewentualne korzyści z protokołu kortyzolowego zostaną przyćmione przez stres związany ze zdobyciem ingrediencji
Dobrze że choć mi żarcia w domu wystarczyło, i na siłkę jeszcze zdążyłam przed zamknięciem.

Micha

+ czosnek
+ suple insulinowe, rodiola

Z deka mi sie z arbuzem przesadzilo Ciezszy jest niz myslalam


Zmieniony przez - ziuta w dniu 2012-05-25 21:27:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
wk.rv to czysty doping
zazdraszczam strrrrrrrasznie umiejętności podciągania się.... mnie moje witki górne odmawiają współpracy w tym ćwiczeniu

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-05-25 22:04:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kuzwa .. ja pitole.. to ja mialam raz tylko podobnie z DHL , nie bylo mnie w domu to mi wrzucili powiadomienie wieczorem zasiadam dokompa wpisuje w internecie a tam jako opcje "odbior osobisty" acha 1h jazdy samochodem, to byl juz piatek, zadzwonilam a oni mi laske zrobili ze ewentualnei w poniedzialek , w paczce byl chleb kazalam odeslac i sie pocalowac w dupe. pare dni pozniej dzwonia z mojego sklepu co sie stalo bo paczka wrocila z dopiskiem "adresat nieznany" he he nie napisali ze sie z obowiazku dostarczenia nie wywiązali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Piłkarskie łydki Ja mam całe życia takie łydki szerokie. A wcześniej ich specjalnie nie trenowałam.

Kibicuje ci po cichutku, bo mamy podobne rozmiary. Nogi wręcz identyczne.

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-05-26 06:09:57

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ziuta, ja dopiero teraz zobaczyłam gdzie mieszkasz. Faktycznie w Polsce odmienny klimat. Szkoda, bo owocki wyglądają zacnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta przy wyczynowym sporcie

Następny temat

Konkurs/ Ruda_29, podsum. str. 37

WHEY premium