SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE Ladies]Ziuta, na peryferiach/ pods. s.37,76

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
lipa czyli tylko Puh Pull widze tutaj ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Pull
A1. MC 8 sets x 3
A2. ugiananie ramion siedzac odchylonym w tyl w oparciu o lawke 8 x 3
B1. opuszczanie na drazku 8 x 3
B2. MC Romanian 8 x 3
C. brzuszki z ciezarkami w rekach nad glowa z nogami na laweczce 3-4 x 8-10

Aero 20min


Push
A1. przysiad 8 x 3
A2. wyciskanie sztangi na lawce poziomej 8 x 3.
B1. Zolnierski 8 x 3
B2. Dipy mozesz to robic na maszynie wyciskajac w dol ramiona 8 x 3
C. wznosy lydek 3-4 x 8-10

aero 20min

trzeciego dnia w domu prosze bys robila wytrzymalosci rozne GPP itd co mozna w domu zrobic i ktore mamy w poscie z treningami wytrzymalosciowymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Dzieki, juz sie zabieram za rozszyfrowywanie co jest co
Ale 3 razy w tygodniu moge go robic jesli akurat sie uda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
11-05

Trening: rower 40 min. Po płaskim ale cisnęłam tempo.

Micha
Rybia Łosoś, porzeczki, truskawki, mleko kokosowe, papryka, cebula, czosnek, kapusta kiszona
Suple: tran, żeńszeń, wiesioł, rodiola, Mg+witB6+melisa

Mam wątpliwości co do
1. A2. uginanie ramion siedzac odchylonym w tyl w oparciu o lawke
siedzę na ławce z plecami na oparciu odchylonym w tył, tak? jakim chwytem trzymam hantle?
2. C. brzuszki – nogi zgiete w kolanach pod kątem prostym czy proste?
3. C. wznosy łydek ze sztangielkami?

Co do opuszczania na drążku i dipsów: Bedzie walka


Zmieniony przez - ziuta w dniu 2012-05-11 23:01:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
1. tak, rob ze skretem
2. zgiete lezysz przed lawka i trzymasz nan iej nogi
3. jakis obciazenie musisz miec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
12-05

trening: 15 min truchtobiegu + 3 interwały; rozciąganie

micha
wciąż rybno-koktajlowa bo jestem leniwa i nie chce mi się liczyć dorodna pieczona makrelka, łosoś, porzeczki, truskawki, jaja, mleko kokosowe, kapusta kiszona, pomidory, oliwki, karczochy, roszpunka
suple: tran, wiesioł, rodiola, żeńszeń, Mg+witB6+melisa, witD w plażowaniu

Od jutra koniec laby, szlaban na węgle i ogólnie dotkliwe restrykcje :'-(

Obli z supli z protokołu nie mam na razie jednego składnika herbatki- tego jagodowego – chyba mogę mimo tego zacząć?

Z pewną podejrzliwością łypię na te wznosy łydek w nowym treningu. Nie urosną mi od tego jeszcze bardziej te piłkarskie łydy?





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jak sie boisz to nie rob wznosow lydek, z nimi i tak nic nie wiadomo czy rosna i od czego rosna i komu rosna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Łydki to kwestia genetyki. Chyba nic nie poradzisz. Mam takie same wymiary łydki do uda jak ty Specjalnie ich nie ćwiczyłam. Urosły same

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-05-13 10:40:45

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
13-05
Dzień pierwszy krucjaty antyinsulinowej

Spowiedź cotygodniowa

Inspekcja gabarytów

MBR, jeśli się modliłam o zmiany to nie o takie Niektórym to trzeba tłumaczyć jak dziecku

Treningi
niedz: DNT
pon: siłowy A
wt: truchtobieg + 2 interwały
śr: siłowy B
czw: rower
pt: DNT
sob: trucht +3 interwały

Micha

tydzień rybno-koktajlowy, nieliczeniowy, pyszny i zdrowy

Dzisiaj- DNT 1600 120/80/50

+roszpunka, kalafior, seler naciowy
+ suple insulinowe, żeńszeń, rodiola
kurde jest tego łykania piguł
Jak widać w precyzyjnym układaniu michy muszę się jeszcze wprawić. Węgle idą jak woda.

Trening

Góra 37.5 min. Wybrałam się, cipa wołowa, w samo południe i był to nader glupi pomysł Upał był jak diabli. Zaczęłam wchodzić dość ostro, czułam moc i w płucach i w nogach, ale zaraz mnie ścięła słabość z gorąca i nie wiem czego, może braku węgli. W każdym razie słabo mi się zrobiło, aż mnie jakieś dreszcze złapały. Pod każdym drzewem dyszałam a raz nawet przysiadłam. W sumie czas miałam nienajgorszy mimo tego, ale słabo i sennie juz było do wieczora. Mam nauczkę, na drugi raz trzeba się pchać wieczorem albo wczesnym rankiem.

Obli dziękuję za dyspensę łydkową Z moimi to jest tak, że nie zauważyłąm żeby kiedykolwiek tyły czy chudły razem z resztą ciała. Jedyna zmiana to taka, ze w ostatnich latach się trochę zmniejszyły w wyniku siedzenia na dupie i braku ruchu. Teraz chyba wróciły do swoich wyjściowych rozmiarów i miejmy nadzieję że już tak zostanie. Ale celowe ich ćwiczenie to myślę że już byloby igranie z ogniem I tak robią furorę na siłowni, sam właściciel, Mister Regionu’75 macał i gwizdał z podziwem
Dotka o ile są wciąż mniejsze niż uda dobra nasza


Zmieniony przez - ziuta w dniu 2012-05-13 20:48:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta przy wyczynowym sporcie

Następny temat

Konkurs/ Ruda_29, podsum. str. 37

WHEY premium