SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE Ladies]Ziuta, na peryferiach/ pods. s.37,76

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mozesz uzupelnic wheyem.. aa chyba masz jeszcze dni z wyzszymi ww? to tu to samo robisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Do prochu ze słodzikiem czy innymi świństwami się chyba nie przekonam
No nic spróbuję jakoś podbić mozzarellą albo jajami a w wysokie dni strąkiem jakim.
Czyli będzie
DT 1600 BTW 140/70/100
DNT 1100 BTW 140/60/0

Ale to od niedzieli zacznę bo już chcę ten tydzień dokończyć na starym rozkładzie.

Zmieniony przez - ziuta w dniu 2012-06-20 00:10:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
oki doki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
ziuta ja podobnie zalozylam ze bede prochu unikac ....i tez podbiajam bialko dorszem ..dla urozmaicenia i wygody trzymam w lodowce dorsza w zalewie octowej z cebulka...po dwoch dniach w lodowie ....jest extra....oczywiscie jak lubisz to moze byc inspiracja.ja uwielbiam taka rybe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
20-06

Trenio
Push, 3s x8
rozgrzewka z różowymi hantelkami
A1. przysiad 30kg/ 46kg/ 48kg/ 50kg
A2. WL 8x 20kg/ 8x 42kg/6x 42kg/ 7x 40kg
B1. Żolnierski 8x 28kg/ 6x 28kg/ 5x 27kg
B2. Dipy 11/10/10
Rower po wsi 25min

Cieszę się że pchnęłam przysiad Jak jeszcze parę kilo zrzucę to dojdę do własnego ciężaru 50kg już ledwo wstawałam, pot lał się ze mnie strumieniami. Potem już było tylko gorzej. Drugą serię WL robiłam z asekuracją bo myślałam że nie dam rady. Chociaz raz się przydał na coś cieć siłowniany hehe. Natomiast po żołnierskim i dipach to już nie było zesztywnienie i anestezja mięśni jak zwykle, tylko jeden wielki ból Nie wiem czemu tak ciężko dzisiaj, nawet nie zwiększyłam obciążenia od ostatniego treningu, tylko trochę było więcej powtórzeń.

Zostałam również wymacana przez kolegów współćwiczących po bicu i barkach i zebrałam komentarze iż przypakowałam mooolto A o wdzięcznej kibici, łabędziej szyi i sarnich nóżkach ani słowa

Leah dzięki, co prawda zalewa octowa nie dla mnie, ale natchnęłaś mnie że przecież mogę naprodukować galarety dorszowej z octem U nas dorsz to chyba najtańszy rodzaj rybi. Z cukinią, brokułem, jajem a i sama żelatyna to też białko, więc tym lepiej. Galareta, seta i jedziemy z redukcją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mnie na uczelnie tez kolega kiedys przykompelemntowal ze mam bycze kaptury a siedzialam w koszulce odslaniajacej cala gore plecow , no coz wszytskie ktore na plecach maja cos wiecej niz skore i kosci musza sie z tym pogodzic
dorsz a swiezego to moge duzo zjesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Bycze kaptury śliczne Ja z ciekawszych komplementów usłyszałam kiedyś że mam łydy jak wyciosane z drewna (?)

Świeżych dorszy nie widziałam, chyba się nie zapuszczają w te strony? Wędzonych też nie, a szkoda. Za to bywają świeże makrele chociaż dość rzadko, za to też są względnie tanie. Poza tym bieda z rybami, niby wiocha nadmorska a w sklepach i na targu same hodowane gdzieś w Grecji. A jak juz się trafi dzika to kosztuje powyżej 25E za kg

Zapomniałam donieść o ciekawej teorii ciecia siłownianego Otóż ludzie, jak cała przyroda, najlepiej rosną latem, toteż on cykl na masę robi latem bo ma wtedy szybsze przyrosty. Albowiem ciało latem jest bardziej zrelaksowane bo nie musi walczyć z zimnem. Poza tym słońce pomaga wiązać białko
Nie pytałam, czy ma na myśli fotosyntezę w ludzkim wydaniu, czy inne tajemnicze procesy, bo mózg miałam i tak już od ćwiczeń i upału przegrzany i mógłby nie unieść odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
fajne sa te teorie moze mysli ze ma ciagle 10lat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
Poza tym słońce pomaga wiązać białko moe mu sie z betonem pomylilo? choc chyba akurat slonce tu przeszkasza

alez ludzie maja teorie ...mnie kiedys jedne koks wciskal ze organizm nie wchlonie wiecej niz 30 g bialka na raz

bo to ze najwiecej bialka ma serek i mleko....to banal powtarzany przez wiekszosc


a swiezy dorszyk jest taki delikaniutki , w ogole swieze ryby sa bez porownania do mrozonych to jest inny wymiar ryby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Micha


+ rukola, czosnek, seler naciowy
+ rodiola, omega3, BCAA, witC, Mg+witB6+melisa

Zrobiłam eksperyment kulinarny - bezglutenowa focaccia z mąki z brązowego ryżu i gryczanej. W konsystencji wyszła dość dziwna ale zupełnie zjadliwa, zwłaszcza na gorąco z kozim serkiem i pomidorem

Kurcze, narobiłyście mi smaku tym świeżym dorszem, chyba zapuszczę szerzej sieci. A z tutejszych ryb uwielbiam oratę i spigolę


Zmieniony przez - ziuta w dniu 2012-06-21 00:56:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta przy wyczynowym sporcie

Następny temat

Konkurs/ Ruda_29, podsum. str. 37

WHEY premium