SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE Ladies]Ziuta, na peryferiach/ pods. s.37,76

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
gdzie Ty tam ten cellulit na nerach widzisz??

fajnie jest prostownikow zazdroszcze! a uda jak to uda, mowia ze prawdziwej kobiecie zawsze sie od wewnatrz łączą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
oj ty marudzisz marudzisz, ale fajnie jest, kwestie takich miejsc to uuuu lalal duzo pracy i powoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Dobre dupsko Reszta też baaardzo zacnie się prezentuje. Jak będziesz jęczeć, to dostaniesz naganę

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Ziuta, marudzisz
Mam tyle samo "wzrostu" więc jak "przykładam" Twoje wymiary do swoich to czuję różnicę Chuda jesteś normalnie... a dupa zacna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Wpadam tak na chwilę pomiędzy rozjazdami.
Póki co strat większych na ciele nie odnotowano mimo diety złożonej głównie z jaj, twarogu i kefiru (prosto z krzaka) i wagonu owoców (prosto od krowy). Z ruchu głównie bicie się w piersi (za marudzenie ), klęczenie na grochu (za karygodną dietę ), i takie tam letnie pływanie, rower, kajak, bieganie, choć z tym ciężko bo wiadomo jak jest, afryka atakuje z powietrza, lądu i wody
Teraz będą górki korsykańskie, zobaczymy tę moją starczą kondycję w akcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
kefir z krzaka?? owoce prosto od krowy??
Ziuta co Ty jadasz??!!
pewnie ten kefir z krzaka zaszkodził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
a wino z baniaka tak to jest jak się przesadzi z trunkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
bo ja to miastowa jestem, nie znam się na tych skomplikowanych powiązaniach między krzakiem a kurą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
no dopsz czas by się zebrać do kupy
troche se pochodzilam po górkach, nuki mi weszły w dvpę że jeszcze ledwo nimi powłoćzę

dzis trochę popływałam rozruchowo
a żarcie takie mniej więcej
~~chleb, ser kozi, pomidor
~~leczo, wątróbka kurza, winogrona
~~twaróg, brzoskwinia, olej kokosowy
~~tunczyk, groszek, pomidory, oliwa
~~leczo, mielone z indyka, orzechy mieszane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta przy wyczynowym sporcie

Następny temat

Konkurs/ Ruda_29, podsum. str. 37

WHEY premium