SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE Ladies]Ziuta, na peryferiach/ pods. s.37,76

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Obli piękne hasło
Fakt barki były mocno tłuszczem podszyte, teraz to subtelniej wygląda.
A mam pytanie, czy ten DIM i fosfatydyloserynę teraz zamawiać? Dotąd nie miałam kasy a teraz bym mogła, tylko nie wiem czy bez diety redukcyjnej to ma sens?

Aineko, Kajtek, Kosheen dzięki za miłe słowa

Martucca z twoich ust to jak pieczęć na czole „SFD Ladies approved”

Kokosik ale jeszcze za wcześnie na odśpiewanie „umarł maciek umarł, leży już na desce”

Wczoraj poszłam sobie na siłkę i robiłam różne rzeczy, które zawsze chciałam spróbować ale żal mi było czasu i siły
I sobie nagotowałam BEZ LICZENIA wielki gar zupy którą będę wyżerać, kiedy mi przyjdzie ochota, i to bez wnikania jaki to procent całości Eh dolce vita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nogi ci zeszły jak nie masz problemów z okresem estrogenami itd nie musisz DIM zamawiać, a co do fosfatydyloseryny to wiesz mozna i bez redukcji, moze ci obniży kortyzol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
No nóżki chyba przeszły największą przemianę. I zrobiło się ogólnie bardziej proporcjonalnie. Pięknie jest- jędrnie,apetycznie. Gratuluję

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
No dobsz dosyc tej rozpusty.
W wymiarach bez zmian, a waga wciąż popsuta, więc wnioskuję że większych szkód nie stwierdzono Pogoda była cały czas jak drut toteż dużo było chodzenia po górach, tenis i bieganie. Oraz parę chaotycznych treningów na siłce.
A właśnie, jakiś nowy trening by mi się przydał

Z niechęcią bo z niechęcią, ale powrócę jednak na jakiś czas do liczenia michy, coby wycyrklować swój bilans zerowy i zorientować się ile to w praktyce jest jedzenia.

Dzisiaj było 30 min biegu równym tempem emeryckim.

Micha

+ czosnek, seler naciowy, pietruszka
+ stress control, rodiola, żeńszeń, wiesioł, wit C, kurkuma

Owieczka dzięki

Zmieniony przez - ziuta w dniu 2013-01-13 20:00:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Ziuta jak bedziesz cyrklowac ten bilans zerowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Już się bałam, że znikłaś na dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
14_01 DNT
Micha

1578kcal, 141g (36%) białko, 62g (35%) tłuszcze, 122g (31%) węglowodany

15-01
Micha

1623kcal, 146g (36%) białko, 66g (37%) tłuszcze, 117g (29%) węglowodany

+ czosnek, ogóry kiszone
+ omega3, stress control, żeńszeń, wiesiołek
nie chcą się wkleić te michy, pewnie za duże

Trenio
1. zarzut ze zwisu 20x 18kg, 18kg
2. MC 15*38kg, 12*38kg
3. żuraw 12x, 12x
nie mam pojęcia o co w tym biega szczególnie że stopy mi nie trzymały
4. podciąganie/opuszczanie 1+7, 1+7
5. wiosło 15*28kg, 12*28kg

Trochę to wszystko bez głowy było, bo łeb mi zawracali duperelami i nie mogłam się skupić. Nastepnym razem się lepiej przygotuję

lunika nic lepszego nie wymyśliłam niż ustalić sobie jakiś pułap i zobaczyć jakie będą efekty za 2 tygodnie Tydzień dla mnie to za mało, żeby zobaczyć jakąkolwiek reakcję na zmiany w diecie, buforowanie działa
Azzi nie uciekłam chociaż nie jestem pewna czy powinnam tu zajmować miejsce nowym potrzebującym



Zmieniony przez - ziuta w dniu 2013-01-15 22:48:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
E tam nowe, my jak wino...im starsze tym więcej czasu powinnyśmy spędzać w piwnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
E tam nie pintol, my tu mamy miejsca już przez zasiedzenie A tak poważnie to niech te potrzebujące przewala tyle żelastwa co my to wtedy możemy pogadac kto zostaje a kto nie (zresztą i tak niewiele z nich zostanie i co szefowe będą robić znowu zajma sie geriatrią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Ziuta, witam się... nowym potrzebującym jestes potrzebna jako motywacja i źródło radości :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta przy wyczynowym sporcie

Następny temat

Konkurs/ Ruda_29, podsum. str. 37

WHEY premium