SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE Ladies]Ziuta, na peryferiach/ pods. s.37,76

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
21-11
oczyszczanie dzień 26

Trenio


+ rower 1 godz po płaskim
wyszła mi zawodowa żyła na ramieniu przy wyciskaniu
czy wspominałam już że mi pocięło przedramiona?


Micha
dzisiaj zaryzykowalam z fasolą, zobaczymy co się będzie działo
wg rozkładu jutro powinnam wjechać ze zbożami bezglutenowymi

Azzi do kręcenia dup.ą to jestem pierwsza To akurat była bhangra



Zmieniony przez - ziuta w dniu 2012-11-21 19:24:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ha, jakie piekne prostowniki palców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
chyba klikacze myszki chociaż to nie ta łapa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
22-11
oczyszczanie dzień 27


Trenio
interwały bieg 5x 30/30, właściwie przed ostatnim interwałem była minuta przerwy bo musiałam pokonać rzeczkę

Micha
miały wrócić zboża w postaci naleśnika gryczanego, ale tak się złożyło że nie miałam czasu
wczorajsza fasola przeszła bez echa
czadowy sok mi wyszedł, buraczkowy z zieloną pianką






Zmieniony przez - ziuta w dniu 2012-11-22 20:59:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
23-11
oczyszczanie dzień 28
powrót zbóż bezglutenowych

Trenio



dzisiaj pierwszy raz jakiś młodociany chłopaczyna zapytał mnie jak się robi jakieś ćwiczenie laski się już nieraz konsultowały, ale chłopaki jak dotąd mieli swój honor

Micha
naleśniczek gryczano-quinoowy mmmm do tego reszta buraczana jak zwykle, tyle że imbir wyszedł a we wsi nie ma i musze proszkowany sypać
eh niewypowiedziana błogość tak nic prawie nie liczyć, szkoda że to już się kończy


Zmieniony przez - ziuta w dniu 2012-11-23 19:55:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
24-11

inwentaryzacja sadła


Wbrew temu co pokazują pomiary zaczęło kąsać z cyca



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
24 i 25-11
29 i 30 dzień diety eliminacyjnej

Trenio

wczoraj nic
dzisiaj godzina kajaka i godzina rowerem po górkach. Na kajaku nie dałam rady rozwinąć przyzwoitej prędkości bo plątały się żaglówki i były duże fale. Na rowerku już było trochę lepiej, umęczyłam się jako tako.

Micha
Trzymana pod względam składu i ilości ale czasowo chaos i dezorganizacja - dluga dziura bez jedzenia w środku dnia nadrabinana wieczorem

Obli
już chyba kończę z tą dietą i wracam do swojej michy? Został nabiał do wprowadzenia, bo ja się jakoś do tej pory uchowałam przed jego wyrzuceniem. Ale tak sobie myślę że dałabym radę pociągnąć do świąt i bez nabiału. Chociaż wolałabym z 20 ml mleka do kawy, jeśli to ma sens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
popatrz ty pani popatrz ty juz 6masz na pczatku w talii
Ziuta jak chcesz z tym nabiałem jak ci brakuje to po 4 tygodniach mozna wprowadzic, troche mnie ta reakcja u ciebie co była, straczkowe itd zdziwiła w sumie nie wiadomo o co chodziło..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Możliwe że ta 6 wynika z rozciągnięcia taśmy , ale miejmy nadzieję że już zostanie, miło by było
W ogóle myślałam żeby w przyszłym tygodniu posłać ci dokumentację zdjęciową zanim nastanie wariacja podsumowań przedświątecznych

Z tymi strączkami też sama nie wiem, było tak tylko za pierwszym razem z ciecierzycą, później już ani fasola ani soczewica nie bruździły. Może jakiś szok jelit po paru tygodniach odstawki, a może jakaś niefortunna kombinacja z czymś innym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
26-11

Trenio

Wypadl

Micha
A taka o.

Caly dzien poza domem i nie wroce do wsi przed 23, wiec treningu nie bylo a micha taka jaka wyszla.
Jutro juz wracam do jazdy wg rozkladu


Zmieniony przez - ziuta w dniu 2012-11-26 18:06:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta przy wyczynowym sporcie

Następny temat

Konkurs/ Ruda_29, podsum. str. 37

WHEY premium