SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE Ladies]Ziuta, na peryferiach/ pods. s.37,76

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Kokosik ale masz oko hehe. No mielibyście tu używanie, bo win lokalnych ile chcieć. To akurat było Nero d'Avola, a dlatego że mi pasowało do nastroju Ja niestety nie doceniam tego bogactwa win wokół bo nie jestem koneserką, ba, w ogóle sie nie znam. Najczęściej kupuję takie od litra z cylindra
Sama robię nalewki - limoncello, finocchietto, coś a la krupnik- ale że szlaban na cukier to stoją odłogiem i czekają na korzystniejsze dla nich czasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
czyli Calabrese, bo to w sumie to samo wino:) Ja wiem tyle ile pan mąż mi przekaże. Do konesera mi daleko. Kilka mam w głowie, czasem jako wspomnienie z wakacji
Limoncello lubi moja mama. Ja w sumie też od czasu do czasu (na ale nie teraz) - najlepsze jakie piłam to zrobione domowo w wawie ale przez takiego prawdziwego włochtego Włocha. Mogłabym mieszkać we Włoszech na emeryturze... tylko z polską emeryturą.... marzenia nieosiągalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Jak wygląda protokół kortyzolowy, bo mię to nurtuje od dawna? Swoję drogą wróżę, że będziesz kolejną kobitą co mnie za chwile w siadzie przeskoczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Kokosik no to się chociaż dokształciłam z enologii Moje limoncello zostało ocenione przez Włochów jako najlepsze jakie pili w życiu hehe No ale cytryny były prosto z własnego drzewa to i aromat inny niż kupne mikstury. A, i jeszcze mirto zrobiłam pare razy, ale nie podchodzi mi smakowo. A do mieszkania w słonecznej Italii potrzeba nie tylko góry szmalu ale i stalowych nerwów Ja juz się rozglądam za ewakuacją w jakieś bardziej cywilizowane strony, bo to nie na moje zdrowie.

Azzi wszystko żółte, tak w skrócie wygląda protokól kortyzolowy - kurkuma i kozieradka wszędzie I parę innych supli, ale nie wiem czy tak moge na głos rozpuszczać wieści Mówisz że też reprezentujesz kategorię podleszczy w przysiadzie? Ja póki co prowadze wyścig siłowy pomiędzy górą ciała a dołem :) Dotąd góra była górą, dziś nastąpiło zrównanie sił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
1-6

Szósty dzień antykortyzolowy
Wreszcie sie wyspałam i powróciłam między żywych

Trenio
Push, 3s x8
rozgrzewka z różowymi hantelkami
A1. przysiad 30kg/ 34kg/ 36kg/ 38kg
Yeah! Kota nie ma myszy harcują hehe cieć siedział z nosem w fejsie to sobie poszalałam piruety ze złomem
A2. wyciskanie sztangi na lawce poziomej 37kg/ 38kg/
.... no i tak se poszalałam że z wrażenia zapomniałam o trzeciej serii a szkoda bo to moje ulubione ćwiczenie miało być też 38kg bo drugą serię ledwo dociągnęłam
B1. Żolnierski 8x 27kg/ 6x 27kg/ 7x 26kg
B2. Dipy 13/12/9
Tu nastapiła anestezja odcinków rąk pomiędzy barkiem a łokciem
następnie sprint rowerkiem do chałupy się przebrać, a następnie sprint rowerkiem na plażę i tam pływanie. Trochę kraulem, trochę delfinem ale nie za długo, jakoś dziwnie ramiona nie chciały współpracować
No i taki trening to rozumiem

Fajnie, że nogi dobiły do barów i dziś wynikł remis W poniedziałek następna rozgrywka, zobaczymy co będzie górą.

Micha 1600 BTW 110/85/100

+sałata, pietruszka zielona, czosnek, seler naciowy
+ suple kortyzolowe, witB6+melisa+chmiel, tran


Zmieniony przez - ziuta w dniu 2012-06-01 21:57:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
2-06

Siódmy dzień antykortyzolowy


Trening
GPP miękkie ręce czyli miękkie nogi
22.5 min
Jeszcze pływanie wcześniej było i rower.

Micha 1200 BTW 110/85/0

+ seler naciowy, pietruszka, czosnek
+ suple kortyzolowe, żeńszeń, witB6+melisa+chmiel, tran


Zmieniony przez - ziuta w dniu 2012-06-02 22:06:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 478
witam, ja tez jestem TU nowicjuszką, ćwicze intensywnie....ale z żywieniem gorzej :/ .....
bede śledziła kibicowała...
mam 33 lata, spróbuje sie zmotywowac i napisac o sobie, może nawet i foto ;) no i dążyć do celu. życzę powodzenia :)
poza tym jak wspomniałam w jednym z tematów zbieram grupe do amatorki w siatkówke- Zabrze Śląsk )))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Witaj Adrianna, zakładaj własny wątek, nie ma się nad czym zastanawiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 478
cześć Ziuta....coś tam wrzuciłam, ale jako " nówka " tutaj troche sie zawieszam :)
....rzeczywiście nie ma na co czekać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
3-06
Pierwszy tydzień krucjaty antykortyzolowej

Spowiedź cotygodniowa

Trening:
niedz: -
pon: siłowy PUSH
wt: interwałki biegowe
śr: siłowy PULL
czw: -
pt: siłowy PUSH
sob: GPP miękkie łapy

Micha

DNT 1200 BTW 110/85/0
DT 1600 BTW 110/85/100
Faktyczna wyjedzona średnia: 1424 kcal


Inspekcja gabarytów


Bic rośnie Właściwie to dobrze, bo i zamówiony złoty łańcuszek w takim razie również


Zmieniony przez - ziuta w dniu 2012-06-03 09:02:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta przy wyczynowym sporcie

Następny temat

Konkurs/ Ruda_29, podsum. str. 37

WHEY premium