SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE Ladies]Ziuta, na peryferiach/ pods. s.37,76

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
no ładnie spada aczkolwiek widać to głównie po przedramieniach, łydach i policzkach hehe no nic zobaczymy co z tego dalej będzie

10-11
Piętnasty dzień oczyszczania
powrót jaja

Trenio

no nie miałam szczęścia idę po rower - padła dętka, a narzędzia ktoś zapi.. Przebrałam się i jadę na przystań z nadzieją na kajak – przystań zamknięta do 20 listopada To pojechałam do lasu robić przymiarki do interwałów. Coś tam porobiłam ale z małą intensywnością ponieważ zmuszona byłam trzymać w garściach opadające po kolana gacie do biegania, bo się sznurkowi od nich zachciało zagubić

Micha
Dziś jeszcze na śniadanie makrela wyparła jajecznicę, ale jutro nie ma bata będą jaja!
A tymczasem było guacamole z jajem mmm a także sok o bajecznej malinowo-jagodowej barwie dzięki burakom i czarnej marchwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
11-11

Szesnasty dzień oczyszczania


Trenio
spacerek w góry 1.5 godz

Micha

burak &Co cd. Nastawiłam nową kombuchę i kwas buraczany- w każdym kącie coś bulgocze jak w gorzelni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
12-11

Siedemnasty dzień oczyszczania

Trenio



Micha
Buraki się kończą czas znowu wyruszyc na łowy
Co wraca jutro? Coś słyszałam o pomidorach..



Zmieniony przez - ziuta w dniu 2012-11-12 13:59:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jajeczko nie szkodzi? to psianki moga wracac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
13-11

Oczyszczanie dzień 18
wejście pomidora

Trenio

GPP miękkie kończyny
1 burpee – 15 przysiadów
...
15 burpee – 1 przysiad
czas – 17:03 Ostatnim razem było 16:44. Następnym razem pójdę na jakość, bo pod koniec mi przy pompkach coś opada kałdun

Micha

O rany, teraz możliwości kulinarne przyprawiają o zawrót głowy Nafutrowałam się omleta z pomidorami i póki co żadnych negatywnych objawów nie stwierdziłam. Wręcz przeciwnie, siedzę i trawię w błogostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
14-11

oczyszczanie dzień 19

Trenio

ad 4 s1- popieprzyła mi się liczba powtórzeń
Służyłam dziś za model do demonstracji jakie mięśnie pracują przy wznosach z opadu i RDL - czyt. cieć z gromadką panienek zafiksowani wzrokiem w moje tyły eh aż mi się rzeczone tyły zaczęły trząść

Micha
Buraki rulez Dziś rozpuszczałam nawet glutaminę w soku burakowo-czosnkowym. Pomidorki wchodzą gładko.
Za to nijak nie wchodzi zupa z dyni, pora i czosnku. Przeohyda nie wiem co z tym dalej począć coby było zjadliwe.


Zmieniony przez - ziuta w dniu 2012-11-14 13:37:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
mi zupa z dyni tez nie pasuje ale byla za malo slona, a po doprawieniu za ostra wyszla (ale lepsza), duzo jej masz? i jem zblendowana- wychodzi rzadka- uratowalo jej dodanie quinuy

Zmieniony przez - anister w dniu 2012-11-14 13:44:26

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
dość gęsta jest, zmiksowana na taki mus i niedużo jej, tak na dwa razy może. Ale w obecnym stanie to i łyżeczka za mamusię Obli nie wejdzie Faktycznie sól by jej mogła pomóc. popróbuję też z innymi przyprawami, wszak już bardziej jej nie można spieprzyć
Ale ja w ogóle dyni nie lubię to głupia byłam że ją ugotowałam. Wyglądała tak apetycznie że się skusiłam

Zmieniony przez - ziuta w dniu 2012-11-14 13:49:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
dosol sporo, bo one slodkawe sa i duzo potrafi soli przyjac zeby zaczela smakowac po 'lucku', u mnie dynia jest pieczona w kawalkach i wtedy zjadam- ale bez entuzjazmu. Czasem tak mam ze i zimne zjem, i jak nie smakuje tez: bo w bilansie jest ale bez przesady

Zmieniony przez - anister w dniu 2012-11-14 14:14:02

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
15-11
Oczyszczanie dzień 20

DNT

Micha

Buracza Dzisiaj byłam rano upuścić sobie krwi na badania hormonów no i w związku z tym drinka porannego nie było.
Zupa dyniowa niestety nie okazała się zjadliwa po dosoleniu, zaimbirzeniu i dopieprzeniu, więc uległa wypieprzeniu Wracam do kapuchy kiszonej
A właśnie, jutro też coś powinno chyba wrócić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta przy wyczynowym sporcie

Następny temat

Konkurs/ Ruda_29, podsum. str. 37

WHEY premium