SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE Ladies]Ziuta, na peryferiach/ pods. s.37,76

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Ziuta robilam rybke jak w zalewie octowej tylko zamiast octu uzylam skoku z cytryn. Wyszla pycha. U Ciebie to cytrynki jeszcze cieple od slonka mozesz cisnac. Jak hodujesz kombuche to zrob ocet kombuchowy i tez swietnie nadaje sie do konserwowania rybki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Luni, surowa ta rybka? Napisz konkretnie jak zrobić, bo ja octu nie lubię, może z cytryną by mi podpasowało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Zamieszcze przepis w kuchni ladyes co by Ziutce nie spamowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Napisz napisz Mnie połączenie octu z olejem (i cukrem! brr ) w klasycznej zalewie octowej lekko obrzydza, ale oliwa z cytryną to już brzmi interesująco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Zrobiłam badania tarczycowe i przy okazji sprawdziłam co tam z cholesterolem po przejściu na jajo-, indyko- i śmietanożerstwo. Właśnie odebrałam wyniki (czeka się 9 dni )

TSH 0.56 [0.25 – 5.0]
FT3 2.29 [1.5 – 3.8]
FT4 1.44 [0.76 – 1.8]
cholesterol 246 [140 - 200]
trójglicerydy 70 [40 - 140]
HDL 89 [45-100]
LDL 142 [<150]

TSH i FT4 ładne, FT3 troszkę niskie w porównaniu do FT4, ale czuję się dobrze więc nie będę nic ruszać. Cholesterolu powyżej 180 jeszcze nigdy nie miałam , LDL też dużo, ale za to z HDL i trójglicerydami chyba dobrze. Podobno ważniejszy jest ich stosunek niż wartość absolutna to sobie policzyłam.

Your Total Cholesterol/HDL ratio is: 2.76 - (preferably under 5.0, ideally under 3.5) IDEAL
Your HDL/LDL ratio is: 0.627 - (preferably over 0.3, ideally over 0.4) IDEAL
Your triglycerides/HDL ratio is: 0.843 - (preferably under 4, ideally under 2) IDEAL

Czy to znaczy że nie grozi mi zejście na zawał podczas „miękkich nóg” czy lepiej jak się zacznę bardziej oszczędzać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
21-06

Trenio
interwały pływanie w płetwach - nogi 5x 25s-25s
Tak upiorny upał że tylko to wchodzilo w rachubę a i tak dopiero po zachodzie słońca

Micha
1100 kcal BTW 110/75/0
+ sałata, czosnek, seler naciowy, pietruszka
+ rodiola, lukrecja, BCAA, omega3, Mg+witB6+melisa


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
phi ja tam sie nie badam, najwyzej zejde, i przynajmniej z przyjemnoscia
a tak w ogole to twoj wpis u Feli mi cos przypomnial, w weekend masz labe caly dzien jedzeniowa, i jedz co chcesz i ile chcesz , na zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
No proszę, jakie zalecenia! Żyć nie umierać. Tylko przy takich upałach jak u Ciebie, to chyba głównie na coś lekkiego ma się ochotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Yeaaaaa
Obli jak ja cię kocham

To miałam trzymać ten fakt w tajemnicy do niedzielnych pomiarów, ale juz sie pochwalę - mianowicie waga, lustro, centymetr oraz spódnice mówią iż schudłam Nie jakoś dużo ale coś drgło
I przypisuję ten sukces właśnie temu iż w poprzedni weekend na wyjeździe się wyluzowałam i nie liczyłam każdego węgla niczym Scrooge W moich poprzednich doświadczeniach z odchudzaniem tak właśnie było: jak się przycisnęło to jakby organiznm się zaciął w sobie i trzymał każdego grama tłuszczu jak pijany płota, a jak się na parę dni odpuszczało to się wyluzowywał i leciało. Że o mentalnym odpoczynku nie wspomnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Wszystko jest możliwe. Podczas mojego pierwszego pobytu w ciepłym kraju, wchodziły mi tylko herbatniki i cola i też schudłam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta przy wyczynowym sporcie

Następny temat

Konkurs/ Ruda_29, podsum. str. 37

WHEY premium