SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ELITE Ladies]Ziuta, na peryferiach/ pods. s.37,76

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
25-10

Trenio
rower 2h, było parę ostrych podjazdów

Wieści z frontu poszukiwania produktów do eksperymentu

buraki - namierzone
suple - nabyte oprócz glutaminy bo akurat wyszła
sterole roślinne - tylko w postaci jogurtu Danacol

w sumie od soboty mogłabym zacząć jak dorwę resztę ingrediencji
akurat jutro bedę robic badania tarczycowe to i lipidy tez sprawdzę coby zobaczyc na czym stoję

A dzisiaj wypatrzyłam sobie wśród sadła nowe dziwaczne formacje - takie zazębiające się trzy pazury na dole pleców czy to część prostowników? chyba czegoś takiego nie widziałam u ludzi



Zmieniony przez - ziuta w dniu 2012-10-25 16:25:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
jakby dookola zeber trojzab taki :P

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no proszę i kręgosłup jest w pomiędzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Żeby to jeszcze z przodu było, to bym przyjęła bez nadmiernych dociekań za sześciopak, bo nawet podobne

Micha 1200 BTW 125/55/50

+ salata, czosnek
+ żeńszeń, rodiola, tran, wit E, Mg+witB6+melisa



Zmieniony przez - ziuta w dniu 2012-10-25 20:06:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
a to tutaj mozna wiecej nabialu ?

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
Nie można, ale trza wyjeść bo od soboty szlaban
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
aaaa, no tak

zaczynasz od soboty? ja nadal czekam na kombuche

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ziuta ja ci tą kombuche prześle w poniedziałek by na poczcie nei przeleżała, powinna dojśc
a sie tak nie przejmujcie i tak trzeba jeszcze ok tygodnia zanim sie zrobi a jak u Ziuty tak ziemno to będzie ja musiała termoforkiem dogrzewać inaczej będzie miesiąc czekała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
26-10

Trening


Wiele się dziś po treningu nie spodziewałam, bo poszłam na głodnego po całym dniu latania, a tu progresy prawie wszędzie Tylko przy bicu osłabłam. Jeszcze na koniec zrobiłam sobie tournee po urządzeniach brzusznych, po seryjce na każdym

Micha 1580 BTW 145/55/125

+ sałata, czosnek, imbir, wino
+ Mg+witB6+melisa, witE

Znienacka wypadło mi pół dnia poza domem bez prowiantu, więc wyszło jak wyszło. Ratowałam się parówkami z kurczaka (niby bio bezglutenowe ), orzechami i serem.

Obli dzięki za gluta A poza tym ingrediencje posiadam o tyle o ile, zbytnio się nie przejmuję bo co mi z tego przyjdzie. Jak sie mieszka na zapiziu to sie tak ma, a raczej nie ma. Benecolu nie znają, wit D nie znają, to o czym tu dyskutować
Za to misja buraki zakończona sukcesem
To póki co zamiast kombuchy do drinka porannego mogę sok cytrynowy? albo ocet? albo kefir wodny? Niezbyt zachęcający ten drink, nie to co kawka z cynamonem i imbirem, eh

Zmieniony przez - ziuta w dniu 2012-10-26 20:58:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mozez sok z cytryny lub ocet jabłkowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta przy wyczynowym sporcie

Następny temat

Konkurs/ Ruda_29, podsum. str. 37

WHEY premium